23 مهر 1398/ ۱۶ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 51266
1395,یکشنبه 12 دي14:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دردسر دریافت کد کاربری سامانه ایثار!


محسن ناطق- در حال حاضر موضوعی که فکر تمام ایثارگران محترم را مشغول کرده اخذ کد کاربری سامانه ایثار برای ثبت درخواست های ایثارگران است. می گویند از این به بعد ایثارگران خودشان وارد سامانه شوند و درخواست خود را وارد کنند.

 از دیروز که کد را گرفتیم و رمز عبور را تغییر دادیم دیگر قادر به ورود به سامانه نشدیم. گاهی کد امنیتی میخواهد که در تصویر عددی نشان نمیدهد تا وارد کنیم القصه دیروز سه ساعت در صف بودیم . سالن بنیاد مملو از ایثارگرانی بود که برای دریافت کد کاربری تجمع کردند. محیط بسیار شلوغ و همهمه باعث شد سه مرتبه دچار حالت تهوع شوم و از سالن خارج شوم اما بعلت سرما دوباره به داخل سالن برگشتیم. از رییس منطقه خواستیم که تدبیری برای جانبازان دارای مشکلات اعصاب و روان و جسمی و حرکتی بیندیشد اما طبق معمول هیچگونه تدبیری وجود نداشت. پس از سه ساعت انتظار و زجر و شکنجه هولناک عاقبت کد کاربری را دریافت کردیم اما سامانه ایثار قبول نمیکند و نمیتوانیم واردشویم. موضوع ثبت درخواست وام مسکن ایثارگران است که معلوم نیست باز چه شیره ای به سر ایثارگران مالیدند اما بزودی مشخص میشود نقشه چه بوده است؟؟؟

 دلم برای کارمندان بنیاد سوخت که از اول وقت اداری مجبور بودند در آن شلوغی و سر و صدا تا آخر وقت اداری به ایثارگران محترم با متانت و حوصله و نجابت خدمت رسانی کنند. افسوس که همیشه مدیران در اتاقهای لوکس لم می دهند و مردم و پرسنل در اثر بی تدبیری ایشان دچار انواع شکنجه و زجر روحی و جسمی هستیم و دیگر هیچ !!

 آیا تصویب وام مسکن ایثارگران واقعیت دارد؟ مسئولانی که بسیاری از تسهیلات و امتیازات ایثارگران از جمله بیمه تکمیلی درمان را ناجوانمردانه قطع کردند آیا حاضر میشوند وام مسکن ایثارگران را پرداخت کنند؟ آیا طبق معمول چاله اعتبار را بنام ایثارگران حفاری کردند تا با چرخشی سیاسی سهم وام ایثارگران به امور دیگری همچون انتخابات پیش رو هزینه کنند؟ بعید می دانیم با وجود این مسئولان سکولار و غربگرا آبی برای رفع مشکلات مسکن ایثارگران محترم در قوری بنیاد گرم شود هرچند قوری روی آتش خاموش و افسرده تدبیر و امید باشد!!!!


کد خبرنگار : 20


سامانه ایثار     درخواست     مشکلات ایثارگران                                
Reply
no
1
yes
0
معلم جانباز
1395/10/12 - 16:38
سلام حاج محسن بیمه طلائی ویا تکمیلی قطع نشده وتا اول شهریور 96 اعتبار دارد

Reply
no
1
yes
0
علی
1395/10/13 - 04:50
ببخشید با این وضعیت ثبت نام وام ایثارگران ، اگر ایثارگری بخواهد از یک شهرستان استان در شهرستان دیگر همان استان وام مسکن را به صورت میهمان دریافت کند باید چکار کند. چون واقعا" دردسر است سال های قبل که این جوری نبود .

Reply
no
0
yes
0
رویا
1395/10/13 - 04:55
سلام اگر کسی بخواهد فرضا" از یکی از شهرهای مازندران بخواهد که محل پرونده ایثارگر در آن شهر است ولی مجبور است خانه در مرکز استان یعنی ساری بخرد امسال با این فرآیندهای ثبت نام اینترنتی باید چکار کند آیا امکانش وجود دارد و ثبت نام را هم که می گویند در محل پرونده باید باشد که اون یک دردسر است نمی دانم چکار کنم لطفا" راهنمایی بفرمایید.

Reply
no
0
yes
0
هموطن
1395/10/13 - 08:40
با سلام بیمه تکمیلی قطع نشده است و جانبازان می توانند استفاده کنند .


Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1395/10/20 - 12:44
اولویت های دستورالعمل اعطا وام مسکن که امسال جانبازان هستند باز هم توسط مناطق رعایت نمی شود .
و به نظر می رسد براساس سلیقه شخصی معرفی ها انجام می شود
باز هم گروهی چندین وام مسکن می گیرند و گروهی باید سالها منتظر بمانند .
و بازهم هیج نظارتی مشاهده نشد !

Reply
no
0
yes
0
احمد
1397/11/13 - 15:11
سلام و ارادت. آقا بنده تهرانم. برای دریافت نام کاربری باید دقیقا کجا برم؟ و نیازه که پدر هم تشریف بیارن یا من که فرزندشم کافیه؟
بعد اینکه جانبازی ندارد و فقط دوسال جبهه دارد. لطفا راهنمایی کنید

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.