31 ارديبهشت 1397/ ۰۶ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51272
1395,دوشنبه 13 دي09:48
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان


با شرکت 4 کاندیدا

مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان برگزار می‌شود

مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان هفته‌جاری با حضور رئیس فدراسیون و اعضای آن در سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، انتخابات هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان در روز سه‌شنبه هفته‌جاری با شرکت اعضای مجمع به منظور تعیین و انتخاب رئیس هیات به مدت 4 سال برگزار می‌شود.

در این انتخابات سیدمنصور هاشمی‎نسب، حمیدرضا علیشاهی، سیدصباح قریشی و قاسم ابراهیم‎پورباصر کاندیداهای حاضر در مجمع هستند و با اعلام برنامه‌های خود یکی از آنان سکان‎دار هیأت برای مدت 4 سال آینده خواهد شد.

هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان از تیرماه سال‌جاری به صورت سرپرستی اداره می‌شود و فرهنگ مکتب‌داری در این مدت امورات هیأت استان را بر عهده داشته است. 

مجمع انتخابات هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین کردستان کردستان با حضور رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار خواهد شد
ورزش     کردستان     جانبازان و معلولین                                
Reply
no
0
yes
0
احمئی
1395/10/13 - 11:32
کدام مجمع انتخاباتی ؟؟؟ بنده 23 سال است رئیس هیئت جانبازان و معلولین شهرستان بانه هستم وجزو قهرمانان وزنه برداری کشور متاسفانه به بهانه های واهی روئسای هیت های شهرستانها را از حضور در انتخابات محروم کردند. معلوم نیست این انتخابات برای کیست و چه اهدافی را دنبال کند.از فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین درخواست می کنیم نسبت به ابطال این انتخابات هرچه سریعتر اقدام نماید/

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.