31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51284
1395,دوشنبه 13 دي15:24
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برگزاری یک دوره آموزش تیراندازی برای جانبازان نخاعی


با پیگیری گروهی از جانبازان نخاعی و مساعدت و همراهی فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران، یک دوره کلاس آموزشی ویژه تیراندازی با تفنگ و تپانچه از صبح روز گذشته برگزار گزدید.

برگزاری یک دوره آموزش تیراندازی برای جانبازان نخاعی

فاش نیوز - با پیگیری گروهی از جانبازان نخاعی و مساعدت و همراهی فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران، یک دوره کلاس آموزشی ویژه تیراندازی با تفنگ و تپانچه برای جانبازان علاقمند از صبح روز گذشته برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فاش، به منظور ایجاد نشاط و بالا بردن روحیه ورزشی بین جانبازان، با مساعدت فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران و پیگیری گروهی از جانبازان نخاعی، اولین دوره آموزشی تیراندازی با تفنگ و تپانچه صبح روز گذشته در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و تعدادی از جانبازان شرکت کننده در این اردو، در کنار پیشکسوتان و قهرمانان ملی این رشته ورزشی که جانباز هستند تحت نظر مربیان به تمرین پرداختند.

همین گزارش حاکیست از صبح روز گذشته دوازدهم دی ماه، این دوره باحضور چهره های نام آشنای ورزشی و المپیکیِ تیراندازی،جانبازان نخاعی مهدی زمانی، هادی نجفی، غلامرضا مخبری نیا و اکبر عالپور آغاز شده و مقررشده است شرکت کنندگان جانباز، دو جلسه در هفته از امکانات و سالن اختصاصی فدراسیون تیراندازی در ورزشگاه آزادی بصورت رایگان بهره مند شوند.

آن دسته ازجانبازان نخاعی که دارای کلاس پزشکی ورزشی هستند می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با جانباز" محسن نجمی" با شماره  09123230299 تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است جانبازان پیگیری کننده این موضوع در تلاش هستند درصورت استقبال جانبازان، برخی از سانس های ارائه این خدمات ورزشی، بصورت خانوادگی در اختیار جانبازان نخاعی قرار گیرد.

 


کد خبرنگار : 21


فدراسیون تیراندازی     جانبازان نخاعی     ورزشگاه آزادی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.