03 خرداد 1397/ ۰۹ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51376
1395,دوشنبه 20 دي09:33
اشتراک گذاری در:
عکس روز

یک جشن تولد متفاوت!


همسر جانباز شهید مهران عبدالمناف به مناسبت سالگرد تولد همسرش، مراسم تولد او را در مزار شهدا برگزار کرد.

یک جشن تولد متفاوت!

فاش نیوز- همسر جانباز شهید مهران عبدالمناف به مناسبت سالگرد تولد همرش، مراسم تولد شهید خویش را روز پنج شنبه در کنار مزار همسر خود در مزار شهدا برگزار کرد.

  جانباز شهید مهران عبدالمناف که  دو سال پیش در تیر ماه سال 1393 به شهادت رسید و در قطعه 50 بهشت زهرا به خاک سپرده شد، پنج شنبه 16 دی ماه میزبان جمعی از جانبازان و زائران مزار شهدا بود.

  همسر این جانباز شهید پس از شهادت همسرش، تا مدتها هر روز بر سر مزار وی حاضر میشد و با علاقه و عشقی مثال زدنی با شهید خویش به راز و نیاز می پرداخت. او پس از گذشت مدتی و به خواست اطرافیان این حضور در کنار مزار شهید را به چند بار در هفته موکول کرد اما در همین حضورهای چند روز یک بار در هر هفته به شکلی بسیار زیبا و عاشقانه مزار همسر خویش را تزیین می کند. او در این هفته به مناسبت سالگرد تولد شهید عبدالمناف در 18 دی، جشن تولدی زیبا و پرشکوه بر سر مزار وی برگزار کرده است که عملی بسیار شایسته و زیبا و معنوی و کم نظیر در میان مزار شهداست.

  همسر شهید، مزار شهید عبدالمناف را با چراغ نیز آذین بندی کرده و نه تنها مزار شهید را مثل هر هفته با گل های زیبا گلباران کرده بود، بلکه میزی در کنار مزار شهید تعبیه کرده و از گل و شیرینی و کیک و آنچه که در یک جشن تولد کامل دیده می شود، چیزی کم نداشت!

  عشق، محبت، تعلق خاطر، دلبستگی،دلداگی ... نمی شود واژه ای شاید دنیایی برای توصیف چنین عشقی یافت و نمیتوان نامی بر چنین حس عمیقی نهاد ...که در این دوره و زمانه و عصر شلوغی ها و غفلت ها، همسر شهیدی پس از دو سال پرواز همسرش، جشن تولد شهیدش را اینگونه باشکوه برگزار کند.

  این پنج شنبه دوستان جانباز شهید عبدالمناف، آشنایان همسر باوفای این شهید، همسران شهدای جانباز عزیز دیگر و تعدادی از مردم، میهمان محفلی ساده و آسمانی و البته عاشقانه بودند و طعم شیرینی کیک تولدی را چشیدند که به شیرینی پیوند این همسران عاشق بود.

 

گزارش و عکس از شهید گمنام


کد خبرنگار : 20


شهید     عبدالمناف     تولد                                
Reply
no
0
yes
4
فاطمه زارعیان
1395/10/18 - 20:40
شهادت را نه در جنگ، در مبارزه می دهند

ما هنوز شهادتی بی درد می طلبیم

غافل که شهادت را جز به اهل درد نمی دهند . . .Reply
no
0
yes
3
جانباز و رزمنده
1395/10/20 - 00:20
سلام علیکم. خداوندرحمتش کند، ولی ازدکترساقی رئیس فاش نیوزانتظارداریم در انعکاس اخباروگزارشات نظارت و توجه بیشتری داشته باشند. اینگونه خبرها خارج از متن و گزارش ضعیف آن، بین ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان اختلاف ایجادمی کند. چراکه خیلی ها میخواهند مراسم سالگرد و ... شهیدشان درآن سایت وزین انعکاس یابد. خواهشا اگرقراراست اخبتری ازاین دست راچاپ کنید پس همه هفته جویای برنامه و مراسم سایرشهدانیزباشید.
جسارتا کمی دقت بیشتری در نگارش اینگونه اخبارداشته باشید. این گزارش که درحدشهید و سایت فاش نبود!!! لطفا سانسورنفرمایید.باتشکر

no
3
yes
5
قنبر
1395/10/20 - 11:32
به نظر من به جای طرح این حرفی که فرمودید خودتان آستین بالا بزنید و ببینید کجا از این دست خبرها که نشان از پویا در عین شکستگی قلب است وجود دارد و آن را نشر دهید . همش که نمیشه یه گوشه بشینید و انتظار داشته باشید دیگران به سوی شما حرکت کنند . یه بارم خوبه ما به طرف اهداف فاش نیوز حرکت کنیم . اتفاقا این خبر خوبی بود . می شود روش برنامه ریزی کرد . منم سعی می کنم از این طرح ایده بگیرم . چطوریشو حالا بعد میگم .
دست فاش نیوز و خبرنگار این گزارش درد نکنه .


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.