شناسه خبر : 51407
یکشنبه 19 دي 1395 , 09:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اولین سالگرد شهادت سردار حاج "سعید سیاح طاهری"

اولین سالگرد شهادت سردار حاج "سعید سیاح طاهری" که عمری در راه مجاهدت در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی سپری کرد، پنج شنبه 23 دی ماه 1395 در آبادان برگزار می گردد.

فاش نیوز - اولین سالگرد شهادت سردار حاج "سعید سیاح طاهری" که عمری در راه مجاهدت در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی سپری کرد، و سال گذشته در مصاف با گروه های تکفیری و داعش به شهادت رسید، پنج شنبه 23 دی ماه 1395 بعد از نماز مغرب و عشا در آبادان (سینما نفت آبادان) برگزار می گردد.
به گزارش فاش نیوز، سردار شهید مدافع حرم حاج سعید سیاح طاهری از فرماندهان بسیج و سپاه در خوزستان بود که در دوران دفاع مقدس حضوری فعال در جبهه های حق علیه باطل داشت و به درجه جانبازی 70 درصد نائل شده بود که
با شروع جنگ سوریه به صورت داوطلبانه راهی دفاع از حرم اهل بیت شد و در نهایت در نزدیکی شهر حلب به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
 

به گفته خانواده شهید سیاح طاهری،برگزاری مراسم سالگرد شهید در تهران متعاقبا" اعلام خواهد شد.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi