شناسه خبر : 51438
چهارشنبه 22 دي 1395 , 11:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آغاز رقابت های دسته برتر فوتسال جانبازان در رامسر /تصاویر

چهاردهمین دوره مسابقات دسته برتر فوتسال جانبازان، گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 5 در رامسر آغاز شد که دراین دور از مسابقات 16 تیم از جانبازان از سراسر کشور به مدت یک هفته با هم به رقابت می پردازند.

فاش نیوز - چهاردهمین دوره مسابقات دسته برتر فوتسال جانبازان، گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 5 در رامسر آغاز شد که دراین دور از مسابقات 16 تیم از جانبازان سراسر کشور به مدت یک هفته با هم به رقابت می پردازند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فاش نیوز، جلسه فنی قرعه کشی چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال جانبازان سراسر کشور روز دوشنبه بیستم دی ماه در رامسر برگزار شد  و تیم های حاضر، رقبای خود را شناختند

خاطر نشان می شود که طبق برنامه ریزی ها، مسابقات باید راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه آغاز می شد که با تطابق درگذشت و تشییع آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی با آغاز این مسابقات، رقابت ها در آن روز تعطیل و شروع آن به روز بعد موکول گردید.

خبرنگار ما می افزاید به مناسبت رحلت (یار امام، انقلاب و رهبری) آیت الله رفسنجانی، مراسم ترحیمی، از سوی اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مسجد جامع رامسر و با حضور جمع کثیری از متسابقین، جانبازان و مسئولین بنیاد شهید عصر امروز از ساعت 15 الی 17 برگزار می شود.

توجه شما را به جدول نتایجِ روز اول مسابقات جلب می کنیم:

اُسـتـان

نـتـیـجـه

اُسـتـان

فارس

4            3

کرمانشاه

گلستان

0            0

تهران ب

ایلام

0            4

آذربایجان شرقی

اصفهان

0            1

تهران الف

خراسان رضوی

0            3

قم مقدسه

اردبیل

3            5

خوزستان

همدان

3            3

قزوین

مازندران

0            3

گیلان

 
گزارش و عکس: سیدعلی ظهوری
کد خبرنگار: 24
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi