06 ارديبهشت 1398/ ۲۱ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 51892
1395,دوشنبه 18 بهمن10:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پرداخت مطالبات درمانی و دارویی جانبازان نخاعی


پرداخت مطالبات مربوط به هزینه های درمانی، بستری و دارویی جانبازان نخاعی آغاز گردیده و جانبازان می توانند با مراجعه به بنیادشهید منطقه خود، اسناد و فاکتور هزینه های خود را جهت پرداخت آن تحویل نمایند.

پرداخت مطالبات درمانی و دارویی جانبازان نخاعی

فاش نیوز - پرداخت مطالبات مربوط به هزینه های درمانی، بستری و دارویی جانبازان نخاعی آغاز گردیده و جانبازان می توانند با مراجعه به بنیادشهید منطقه خود، اسناد و فاکتور هزینه های خود را جهت پرداخت آن تحویل نمایند.

به گزارش کمیته بهداشت و درمان انجمن جانبازان نخاعی، آن دسته ازخواهران و برادران نخاعی که صورت حساب خدمات درمانی - دارویی وبستری خود را راسا پرداخت نموده اند و تاکنون نتوانسته اند آن را از بیمه دریافت نمایند، با دردست داشتن اسناد و مدارک شامل صورت حساب و فاکتور های معتبر به بنیاد محل پرونده خود مراجعه و به معاونت بهداشت و درمان منطقه تحویل نمایند تا نسبت به پیگیری و پرداخت آن اقدام لازم انجام گیرد.

کمیته بهداشت و درمان انجمن از جانبازان نخاعی خواسته است تصویری از مدارک هزینه های مربوطه را جهت اطلاع و پیگیری به فکس انجمن به شماره ( 02122418432 ) ارسال نمایند.


کد خبرنگار : 21


Reply
no
0
yes
3
جانبازجنگ
1395/11/18 - 20:20
حالاثابت شدهزینه دارودرمان جانبازان100%رایگان نیست!!!پس هزینه های دارویی جانبازان غیرنخایی که بیمه ایران پرداخت نکرده چی میشه؟!و...

Reply
no
1
yes
5
جانبازوبرادرشهیدمهربان
1395/11/18 - 21:36
سلام.این مشکل همه است.درگیلان پرداخت هزینه هاتوسط بیمه ایران ازمرزدوماه وسه ماه هم گذشته وروزبه روزبدترمیشودودراین زمینه پاسخگویی نیست.بهداشت درمان یعنی معاونت بهداشت ودرمان ضعیف ترین معاونت بوده وعده ای بجای دفاع ازحق جانبازوخانواده های شهداءالخصوص بیماران وصعب العلاجهادنبال حفظ منافع بیمه ایران هستند!.متاسفانه پیگیریهاودوندگی هاتااین لحظه نتیجه نداد..مشکل هزینه های درماتی وپرداخت نشدن به موقع آن وطولانی شدن ازجانب بیمه ایران مشکل همه ی ماست وامیدوارم فاش نیوزوجناب دکترساقی دراین زمینه که یکی ازدغدغه های ماست بیشترپیگیری واطلاع رسانی فرمایندتاشاهدفرجی حاصل گردد. انشاءالله.باتشکرازفاش نیوز.

Reply
no
0
yes
0
جانباز
1396/01/01 - 13:10
مرگ برآفریقا...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.