30 خرداد 1397/ ۰۶ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51913
1395,سه شنبه 19 بهمن10:51
اشتراک گذاری در:
عکس روز

عکس های شهدای گردان محرم را بدهید


حسن پور از ایذه- من هم در زمان جنگ نزدیک به 20 ماه در لشکر 28 (روح الله ره) بودم و ماها خط مقدم شلمچه بودم خاطرات زیادی از رفقای شهیدم دارم و در دفتر خاطراتم نام تعدادی از شهدای گردان محرم لشکر 28 روح الله دارم اما عکس شهدای این گردان را ندارم!

 نمی دونم از چه طریقی به این عکس ها برسم، چون هر کدومشون اهل یه استان بودند، خواستم خاطرات همرزمان شهید رو بنویسم. نیاز به عکس شهدای گردان محرم دارم میشه منوکمک کنید؟

متشکرم


کد خبرنگار : 20


عکس     خاطرات     شهدا     گردان محرم                            
Reply
no
1
yes
5
ایرج رحمانیان ۶۵ %
1395/11/19 - 17:27
داداش خدا قوت یا خیلی وضع مالیت خوبه یا هنوز فکر میکنی توی منطقه جنگی هستید ما اینجا داریم از صبح تا شب بخاطر قوانین ناکارآمد بنیاد داریم تو سر و کله خودمون میزنیم و به فکر معیشت خانواده خود هستیم اونوقت شما دنبال نوشتن خاطره هستید! کمی به زندگی امیدوار شدم....

no
0
yes
2
ایرج رحمانیان ۶۵ %
1395/12/08 - 00:08
شهدا سرور جامعه هستند و وظیفه همه هست که یادشان را گرامی دارند منظور از متن بنده کم اهمیت نشان دادن کار شما نبود منظورم این بود که مشکلات معیشتی و سختیهای زندگی دیگر مجالی برای فکر کردن به همسنگران شهید ما باقی نزاشته است امیدوارم موفق شوید.


Reply
no
1
yes
1
مهاجر غریب
1395/12/02 - 10:41
سلام ایرج جان
اتفاقا منم به دنبال کسب حق معیشت راهی محفل فاش نیوز شدم . بخاطر قوانین ناکارامد و حق ضایع کن از صبح تا شب تو سر و کله خودمون زدیم . باید بیای چه روزی داریم ما !!!
با این حال نوشتن خاطرات شهدا از اهم واجباته . حالا بعدا برات بیشتر توضیح می دم ولی در طی این یک هفته در شرایطی قرار گرفتم که به برکت نام شهدا قسی القلب ترین آدما دو ساعت پای حرفای من نشست و فقط زل زده بود به موکت محقرانه اتاقم . جیکش درنیامد . بعدم من با طمانینه بهش گفتم روزگار ما با چهارسال پیش فرق می کنه . یه فاش نیوزی اگه خوب معنای فاش نیوز رو خوب درک کنه هیچ وقت مظلوم نمی مونه . دیگه هیچ کس نمی تونه منو بی صدا خاک کنه . بعد من دهها نفر سراغمو می گیرن و بابت ضایع شدن حقم از ظالما سوال می کنن . آن وقت تا هفت پشتتون مردم از شما بیزاری می جویند . تا حالا هر چه کردبد از نجابت من بوده ولی طاقت شهدا تمام شد و امدن به داد من !
اخوی با تو که قسم ندارم ولی به روح شهدا عین حقیقته برات می گم . مدیون شهدا باشم اگه یه جمله دروغ نوشته باشم . تو نوشتن خاطرات شهدا برکتی هست که تا به این کار اقدام نکنی معنای حرف منو درک نمی کنی . البته گفته باشم خاطره نوشتن داریم تا خاطره نوشتن . بعضی ها از نام شهدا استفاده ابزاری می کنن که بعد از مدتی چهره پلیدشون عیان میشه . شهدا نمی ذارن با اسم اونا بازی کنیم .
خلاصه اگه برات ممکنه بدون تیکه انداختن این بنده خدا رو راهنمایی کن . با تشکر

no
0
yes
0
ایرج رحمانیان ۶۵ %
1395/12/04 - 20:11
دوست عزیز بنده قصد اهانت به مقام والای شهدا را نداشتم و هرچی داریم از کسانی داریم که جانشان را نثار آسایش و رفاه ما کرده اند منظورم این بود که اینجا همه مشکلات معیشتی و درمان و ده ها مشکل دیگر دارند و تا نیازهای اولیه کسی برطرف نشود نه وقتی برای چنین کارهایی دارد و نه حس و حالی از طرفی بنیاد چند سالیست در یک اقدام خداپسندانه دارد آثار شهدا را جمع آوری میکند و بنده وقتی در لشکر و گردان ایشان نبودم چه کاری میتونم انجام بدهم این دوست عزیز باید به لشکر مراجعه کرده و عکسهای آنها را طلب کند دوستان ایشان هم مثل همه ما هرکدام بنوعی مشکلاتی دارند حالا من یه پیشنهاد دارم شما که نگران این دوست عزیز هستید و میخواهید ایشان در کارشان موفق شوند به مسولان فاش نیور بگویید که از طریق شماره تلفن شمارا با هم ٱشنا کرده و خدا خیرتان بدهد با این دوست عزیزمان بروید دنبال این کار و نتیجه هم به ما بگویید.


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.