02 اسفند 1395/ 23 جمادى الأولى 1438
شناسه خبر : 52035
1395,سه شنبه 26 بهمن13:48
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خروار خروار قانون؛ ایثارگران بی نصیب


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی: خروار خروار قانون برای ایثارگران تصویب شده است اما در عمل چیزی تصیب ایثارگران نشده است

خروار خروار قانون؛ ایثارگران بی نصیب

فاش نیوز -  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خروار خروار قانون برای ایثارگران تصویب شده است اما در عمل چیزی تصیب ایثارگران نشده است.

به گزارش حبرنگار پارلمانی فاش نیوز، الیاس جضرتی نماینده مردم تهرای، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگاه مثبت قانونگذاران به ایثارگران اظهار داشت: نه این، بلکه مجالس قبلی هم همینطور بود یعنی از مجلس سوم که من به عنوان نماینده در آن بوده ام و تاکنون هیچ وقت در مورد موضوع ایثارگران در مجلس مقاومت ویژه ای وجود نداشته است.

نماینده ادوار سوم، چهارم، پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر هم بعضی درمخالفت با طرح و لایحه ای صحبت کرده اند باز هم آنها دنبال این بوده اند که شاید این روش به نفع ایثارگران نباشد و روش های بهتر دیگری وجود دارد که بر اساس آن عزت و شخصیتشان بیشترحفظ شود.

حضرتی با اشاره به انباشت قوانین و سوء استفاده برخی از مجریان برای دور زدن قانون متذکر شد: این مجلس هم مثل بقیه مجالس دوره های قبل به موضوع ایثارگران علاقمند است منتهی مجموعه قوانین و مجریان ما به گونه ای به هم ریخته است که قوانین مختلف و متضادی که داریم برای کسانی که در میدان عمل بخواهند آن را اجرا نکنند راه فرار زیادی را بوجود آورده است.

عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار یادآور شد: قوانین خیلی یک دست و منسجم و مکمل هم نیست و از این جهت واقعا" علیرغم اینکه خروار خروار قانون برای ایثارگران تصویب شده  ولی در میدان عمل چیزی نصیب ایثارگران نشده است و از این بابت من واقعا" متاسفم.

نماینده مجلس دهم اظهار داشت: ما الان در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی راجع به به قوانین مختلف بررسی هایی را شروع و کل قوانین قبل و بعد از انقلاب را جمع آوری کرده ایم تا ببینیم چکار می توان کرد و در مرحله بعد، قوانین تکراری را کنار خواهیم گذاشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم تاکید کرد: من فکر می کنم که فراکسیون ایثارکران هم باید یک چنین کاری را انجام دهد و بعد از آن صورت مساله مشخص خواهد شد که دراین وسط ایا ته قضیه برای ایثارگران چیزی مانده است یا نه؟یا اینکه فقط بد نامی مانده است.

.

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول روزنامه اعتماد در واکنش به این سوال که آیا در رابطه با ایثارگران قانون کم داریم یا اینکه دولت به وظایف خود عمل نمی کند؟ پاسخ داد: ما قانون کم نداریم بلکه به نظر من ما قوانین متضاد زیادی هم در کشور داریم ولی اول از همه باید قوانین را روان و تکلیف مجری را مشخص کنیم تا بدانیم که از او چه می خواهیم.


کد خبرنگار : 18


الیاس جضرتی     قوانین     مجلس شورای اسلامی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
11
م.ر.ک.جانباز.
1395/11/26 - 15:46
حق پدر آدم چیز فهمو بیامرزه ..بلاخره یه نفر از این مجلسیون اونم بچه اسلامشهر

پیدا شد یه چیزی بگه در حد حلاوت باقلوا ...

no
0
yes
1
1395/11/27 - 12:30
باز ایول که بعد از سی سال اعتراف به تصویب فله ای و خروار خروار فرمودید و باز هم مثل بقیه مسءولین فرمودیم باید اینجوری کنیم و اونجوری کنیم و ... بازی های کلامی همیشگی !! میدانیم بار مالی سبب عدم رسیدگی است و کاری نخواهید کرد ! ما پیر شدیم و زمان جوانی را از ما گرفتید ! دیگر امیدی بشما نداریم ! ولی با این صحبتهای گاهگداری شما و همکارانتان امید به انتخاب مجدد دارید ! موفق باشید برادر نوش جانتان ما ساده هستیم و زخمی و صدایمان بجایی نخواهد رسید ! مدیرکل های استانی هم خان های شده اند برای خودشان و ... موفق هستید در این دنیا ، ولی آن دنیای تان را نمیدانم ! بر صندلی های مخملین سبز تکیه بزنید و از مواهب دنیا بهره ببرید و لذت ببرید و گاهی هم مصاحبه ای انجام بدهید که فلان و بهمان میکنید و... وعده سرخرمن و خروار خروار قانون تصویب کنید و دولت هم اجراء نکند ! ولی آسوده خاطر باش برادرمجلس نشین و شب ها خواب ناز تون رو داشته باشید ! .. زمان گذشت و تمام .. همین !


no
0
yes
7
جانباز شیمیایی 1
1395/11/27 - 15:27
اینجا سرزمین واژه های وارونه ست :

جایی که گنج جنگ میشود

درمان نامرد میشود

قهقه هق هق میشود

اما دزدهمان دزد است

درد همان درد

و گرگ همان گرگ افرین به این نماینده خروارخروار قانون همه متضاد وبی نصیب ان بیچاره رزمنده وایثارگر البته این قوانین متضادبه نفع بنیاد است که اختلاس کنند وببرند و بودجه نداریم بگویند م رک عزیز سلام


Reply
no
4
yes
5
لقمان طاهری
1395/11/26 - 17:12
سلام " چرا مجلس محترم سهمیه دانشگاه فرزندان جانبازان زیر 25 درصد رواز لایحه حذف کردند ؟

Reply
no
0
yes
7
555555
1395/11/26 - 19:13
چه عجب یکی پیدا شد در باره ایثارگران حرفی بزند بابا ایول

Reply
no
0
yes
7
جانبازوبرادرشهیدمهربان
1395/11/26 - 20:02
سلام.آقای حضرتی خودشان ازسابقون وجانبازان هستندوازایشان هم انتظاردفاع ازایثارگران راداشته وداریم.انشاءالله.

Reply
no
1
yes
6
مشکانی
1395/11/26 - 20:43
خداراشکرکه بعداز28سال بعدازپایان جنگ یک نفرپیداشدتاهمه واقعیتهای پنهان وآشکاراین28سال رابرملاکند.حق نگهدارت نماینده دلیروباغیرت که راه مارزمندگان رامعلوم کردی چراچون فرمودیدکه اگرقانونی هم تصویب میشودباهزاراماواگرکه اجراکنندمیتوانددرخیلی ازجاهاکه به ضررش است شانه خالی کند.پس تصویب وتاییداین طورقانونهابدردهیچکس نمیخورد.هروقت قانون راتصویب کردیدو مجری آن قانون معظف به صددرصداجراش کردیدآنوقت استکه بگوییدمافلان قانون رادرباره رزمندگان و......تصویب کردیم .

Reply
no
6
yes
5
یوسف
1395/11/27 - 00:59
دانشگاه فرزندان جانبازان زير25 درصد چي شد ؟

بازهم تبعيض اشکار در حق جانبازان ...

بازهم بايد منتظر ماند .....

تا کي ؟ ....

Reply
no
0
yes
4
1395/11/27 - 07:06
براایثارگران چه بدنامی مانذه که درمتن آمده قناعت کنید وبه تزویج فرهنگ ایثار بپزدازید خدا شاهدست که ایثارگران برای متاع زخزف دنیا به جبهه نرفتند امتحان سختی داریم وخود غافل حق دادنی است جان وسلامتی دادند شرمنده نکنید بیمه گران استقلال وآزادی را

Reply
no
0
yes
0
جانباز دردمند
1395/11/30 - 07:55
جناب آقاي حضرتي
با سلام؛ هنوز موضوع اختلاس 15 ميلياردي بنياد شهيد فراموش نشده و پرونده آن هم در كميسيون تحقيق و تفحص مجلس مفقود شد و كسي هم پاسخگوي مشكلات ايثارگران نيست قوانين خدمات رساني به ايثارگران فراوان است اما پشوانه اجرايي ندارد آيا وقت آن نرسيده است تا وزارتخانه ايثارگران تاسيس شود و بجاي كدخامنشي و كميسيون هاي ماده 16 يك وزير مقتدر و مدبر پشتوانه اجرايي قوانين ايثارگران گردد تا به مجلس هم پاسخگو باشد.

Reply
no
0
yes
1
حیدرعلی ملکوتی
1395/12/01 - 05:51
جانباز وایثارگرحقیر یک کارمند هستم یک فرد همکاربنده هم که ایثارگری وجانبازی ندارد یک کارمند پس فرق درکجاست پس چرا معوقات ومطالبات که دولت مصوب کرده باید وبايد به همه جانبازان وایثارگران باید پرداخت شود یکی از جانبازان که مثل حقیر کارمند هستش از من سوال کرد به شما بابت معوقات چقدر پرداخت کردند گفتم هیچ گفت غیر ممکنه گفتم چرا دروغ جواب داد که به من که حدود 9 میلیون گفتم بخدا به من حتی 9ریال این بی قانونی مملکت ما خدا از شما مدیران نالايق نگذره

Reply
no
0
yes
0
حیدرعلی ملکوتی
1395/12/01 - 05:54
ترا بخدا برای ما روشن کنید ايثارگران جانبازان چه کسانی هستند آیا تمام جوانهایی که جونیشون را برای این مرز وبوم گذاشتند مگر فرق من وديگر جانبازان در چیست چرا به یکسری مطالبات ومعوقات پرداخت میشودولی به یکسری پرداخت نميشود حق زن وفرزندان ما را چه کسی ضایع میکنه به کی بگم فقط حق ونا حق کردن کردن استاد هستید آقای شهیدی آقای مسول حق وحقوق ايثارگران واجانبازان در خانه ملت فقط وقت تلف میکنید بخدا معوقات ومطالبات متعلق به همه ايثارگران است فقط دوگانگي دراین کشور رهبر عزیز ما اینقدر تکرار میکنه در حق ايثارگران کوتاهی نکنید ولی کور گوش شنوا این شکایت خود را به دفتر رهبری میبرم چون دل سوز جانبازان و ايثارگران فقط رهبر فرزانه و عزيزمان است که خبر ندارد که مسئولین دارند حق جانبازان را زیر پا میگزارند فقط حرف حدود سی سال چرا معوقات حقیر را پرداخت نمیکنید9393

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.