30 خرداد 1397/ ۰۶ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 52361
1395,یکشنبه 22 اسفند11:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تجلیل از یادگاران شهدای شاغل در سازمان اقتصادی کوثر


طی مراسمی از سوی سازمان اقتصادی کوثر، فرزندان شاغل در این سازمان مورد تجلیل قرار گرفتند.

تجلیل از یادگاران شهدای شاغل در سازمان اقتصادی کوثر

فاش نیوز - طی مراسمی از سوی سازمان اقتصادی کوثر، فرزندان شاغل در این سازمان  مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، مراسم تجلیل از یادگاران شهدای شاغل در سازمان اقتصادی کوثر با حضور مهندس"محمدرضا اسکندری" رییس سازمان اقتصادی کوثر، "میرمرادی" معاون توسعه منابع انسانی و عضو هییت مدیره و دیگرمعاونین این سازمان، "سردار عراقی" مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران، دکترکمره ای رییس مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر و جمعی از جانبازان و رزمندگان 8سال دفاع مقدس عصر دیروز در مرکز آموزشی آدینه تهران برگزارشد.

در این همایش ابتدا مهندس اسکندری ریاست سازمان اقتصادی کوثر به مناسبت روز شهدا و گرامیداشت سالروز تاسیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: فردا روز شهدا و روز تکریم مادران شهدا نیز می باشد که جایشان در این جمع خالی است و امیدواریم در برنامه های بعدی از آنان نیز تجلیل نماییم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از نخبگان این سازمان گفت: جای قدرشناسی دارد از همه فرزندان نخبه در این سازمان که با قبول مسوولیت در این عرصه ها توانستند خواسته های مقام معظم رهبری را  تامین نمایند. سازمان اقتصادی کوثر در زمینه اقتصاد مقاومتی پیش رفته است و در موضوعات مختلف نیز اقداماتی را صورت داده اما هنوز جای عمل بسیاری وجود دارد.

رییس سازمان اقتصادی کوثر با قدردانی از بنیاد شهید نیز خاطرنشان کرد: اگر این سازمان در بحث اقتصاد مقاومتی پیشرو است درنتیجه مساعدت  و ایجاد فرصت از سوی بنیاد شهید به یادگاران شهداست.

سپس سردار عراقی مشاور عالی فرمانده سپاه درخصوص خدمت به خانواده شهدا بابیان این کلام گهربار پیرسفرکرده مان که خدمت به شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: اینک با توجه به موضوعیت این همایش که آن را با شعار هرساله مقام معظم رهبری تقارن کرده است و چندی پیش هم ایشان باز با تکیه بر شعار سال که همان "اقتصاد مقاومتی – اقدام و عمل" است تاکید کردند، به حق تاکنون سخنی جز خردمندی از ایشان نشنیده ایم، حتی دشمنان انقلاب اسلامی بر آن اذعان دارند و برخردمندی و حکمت آمیزی بیانات ایشان بسیار واقف هستند.

وی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی فرمودند اگر تدابیر اقتصاد مقاومتی رعایت می شد وضع ما امروز این نبود. ایشان نوروز سال1393 را سال اقتصاد مقاومتی خواندند و یادآورشدند جنگ آینده جنگ اقتصاد است و کارکردن در عرصه اقتصاد مقاومتی  کارکردن درعرصه جهاد و مبارزه است. جهاد تنها در عرصه نظامی و جنگ با تانک و سلاح نیست، بلکه دشمن آمده تا جنگ اقتصادی کند.

وی ادامه داد: آن روز مقام معظم رهبری فرمودند جنگ ما با دشمن جنگ اقتصادی است و میدان اقتصاد میدان جهاد و مقاومت است و امروز مشاهده می کنیم دشمنان با تصاحب ثروت مسلمانان بر علیه خود مسلمانان آن را به کار می گیرند و  هدف آنان سرکوب بیداری اسلامی است.

در پایان این همایش نیز از مهندس اسکندری، مهندس گروسی و مهندس رحمتی از سوی مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر تجلیل،  و نیز ازتعدادی از یادگاران شهدای نخبه شاغل در شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر با اهدای لوح تقدیرو تندیس تجلیل به عمل آمد.

این برنامه نیز حواشی هایی را در بر داشت:

*در این برنامه رییس بنیادشهید و امور ایثارگران به علت تداخل زمانی این برنامه با برنامه ای که در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری بود در برنامه تجلیل از فرزندان شاغل در سازمان اقتصادی کوثر حضور نداشت.

*سخنرانی حجت الاسلام  ماندگاری به عنوان  رزمنده دفاع مقدس درخصوص "منطق شهدا، تفکر بسیجی است" از بخش های جذاب و شنیدنی این  برنامه بود.

* زمان آغاز برنامه که از ساعت 14تا17  اعلام شده بود به علت تنوع و ارایه بخش های جنبی تا ساعت 18 ادامه داشت.

 

گزارش: صنوبرمحمدی


کد خبرنگار : 17


اقتصادی کوثر     بنیاد شهید     فرزندان شاهد                                
Reply
no
0
yes
1
فرزند شهید
1395/12/22 - 11:35
درد و دل فرزند شهید با هم رزمان پدر و جانبازان و ازادگان و اسیران عزیز محترم و قابل توجه بنیاد شهید در روز شهید .................... با سلام اینجانب فرزند شهیدی هستم که هرگز پدرم ندیدم که شهید شده و بزرگ شدم عکس به من دادند که این پدرت بوده و شهید شده و هرگز نگفتن به خاطر چی رفته و کی رفته از طرف بنیاد شهید به من ولی میخوام با هم رزمان پدرم عزیزان زحمت کش و رنج دیده این انقلاب صحبت کنم جانبازان و رزمندگان اسرا خوشا به سعادتتان شما در جبهه بودید در زیر اتش گلوله و خمپاره و غیره و غیره بودید ولی خوش بودید چرا چون همه یک رنگ بودید همه با هم صداقت داشتید همه عاشق و پیرو و یک هدف داشتید فرمانده و مریوس و غیره و غیره نداشتید همه با هم در کنار هم زیر یک سنگر یک سفره مقداری نون خشک ولی بارها شکر خدای بزرگ عاشق امام و رهبر بودید از زن و بچه گذشتید برای دفاع از خاک و ناموس و وطن و فرمان رهبر انقلاب .................... وقتی مشکلاتتون میبینم اشک میریزم چرا چون خودم این مشکلات از نزدیک داشتم من خودم هرگز زندگی اعیونی نداشتم روز و شب بوده غذایی برای شام یا نهار نداشتیم مشکلات مالی چنان بود میخوام بگم عزیزان از فرزندان شهید تا شما ازاده و جانباز و غیره همه تاج سر بنده هستید ..................... مثلا امروز روز شهید هست سال هاست یکبار از من و مادرم که همسر شهید هست تقدیر نکرده بنیاد شهید چرا لیست خاصی دارند مرتبط با خودشون در بنیاد شهید فقط افراد مرتبط دعوت میکنند قوانین اجرایی کشور هیچ کدوم اجرا نمیشن فقط نوشته میشن ولی عمل نمیشه فوق لیسانس حقوق فرزند شهید بیکار بعد در بوق و کرنا و تلویزیون که برای فرزندان شاهد این کار کردیم و اون کار به خدا فقط تبلیغات هست و طوری شدن مردم نسبت به شهدا و جانبازان و خونواده هاشون بدبین شدن فکر میکنند فرزندانشون ادم های تنبل و تن پروری هستند در تمامی همایش و مراسمات که گرفته میشه خونواده بنده حضور نداره جالب این فقط میرن عکس میگیرن و لیست پر میکنند مسیولین بنیاد شهید مدام تا کی ............................................................................... به خدا هیچ جانبازی هیچ فرزند شهیدی هیچ اسیری لازم به لوح تقدیر نداره برای رضای خدا به مشکلاتشون رسیدگی کنید همه عزیزان بارها پشت درهای بسته مشکلات موندن بعد میبینی تو شبکه فلان تقدیر از خونواده شهدا و جانبازان به خدا تلیغات سیاهه هست چرا مشکلاتشون حل نمیکنید ......................................... فرزندان شاهد جانبازان و اسراو همه عزیزان رزمنده عاشق رهبر انقلاب هستند و همیشه خواهند بود قانون هایی که سال ها و ماه ها هزینه و جلسه میزارن نمایندگان مجلس به قول خودشون وضع میشه ولی در هیچ ارگانی بهش عمل نمیشه حتی خود بنیاد شهید

Reply
no
0
yes
0
حسن
1395/12/22 - 22:14
با سلام بر همه نگاه من امروز ببینم چیزی برام دارد یا نه هر کدام بیاورید ببینم برای رزمندگان چکار کردید از سی سال پیش میگویند فلان کار کردیم بابا عمر ما تمام شد هیچکاری نکردید یک بیمه برای رزمندگان انجام ندادید من به کدام کارهای شما باز شرکت کنم یک کار انجام دهید بدون شعار باشد واسلام

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.