02 خرداد 1397/ ۰۸ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 52390
1395,چهارشنبه 25 اسفند11:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نمایندگان مجلس: رضایتمندی جانبازان و ایثارگران شرط است!


سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالگرد تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عملکرد آنرا نامطلوب و در حد برآورده کردن نیازها و مطالبات جامعه هدف ندانستند.

نمایندگان مجلس: رضایتمندی جانبازان و ایثارگران شرط است!

فاش نیوز - سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالگرد تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عملکرد آنرا نامطلوب و در حد برآورده کردن نیازها و مطالبات جامعه هدف ندانستند.

به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام سید جواد حسینی نماینده مردم سنقر کلیایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهید افضل است و چون شهید افضل است قاعده این است که نهادی که برای شهید کار می کند از نهادهای برتر و افضل است.

* نماینده سنقر و کلیایی: خدمت به ایثارگران وظیفه ذاتی بنیاد است

وی گفت: بنیاد شهید بر اساس رسالتی که دارد باید به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا، خدمت کند و هر چند که اقدامات خوبی شده است ولی هرچه مسئولان بیشتر زحمت بکشند باز هم عقب هستند چرا که جان بالاترین سرمایه و ارزشی است که خانواده های معظم شهدا با نثار جان فرزندان خود را آن را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

نماینده مردم سنقر کلیایی در مجلس دهم افزود: ما نباید زحمات ایثارگران را در چارچوب مسائل مالی و رفاهی محدود کنیم و بگویم این به پاس ایثار آنها است، بلکه ما به عنوان یک مسئول هر چه بیشتر به پدران، مادران و فرزندان شهدا خدمت کنیم در واقع بخشی از وظیفه خود را در قبال آنها انجام داده ایم.

نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس دهم یادآور شد: در دوران ریاست آقای شهیدی قدم های خوبی برداشته شده است و در بحث بیمه ایثارگران و خانواده های معظم شهدا بنیاد شهید بدهی های فراوانی داشت که با رایزنی، بخش زیادی از آن را تسویه کرده است اگر چه الان در بحث بیمه و درمان جانبازان و خانواده معظم شهدا مشکلات زیادی وجود دارد اما امیدواریم این معضل با تعامل در آینده برطرف شود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به مشکلات موجود جامعه هدف تصریح کرد: مشکلات موجود در قانون جامع ایثارگران الحمدالله با رایزنی با مجلس شورای اسلامی برطرف شده است اما مشکل عمده ای که گریبانگر بنیاد شهید شده است معضل اشتغال فرزندانِ شهدا است، چرا که هر روز به آمار این جامعه افزوده می شود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این موضوع نیازمند اعتبارات خاصی است اما با وجود آن، قدم های خوبی در این زمینه برداشته شده است و امیدواریم خدمات بیشتری به این قشر از جامعه ارائه شود.

* نماینده آبادان: رضایتمندی برای ما مهم است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به سالروز تاسیس بنیادشهید، من این روز را خدمت جانبازان و ایثارگران عزیز تبریک و تهنیت می گویم و از مسئولین نظام می خواهم که توجه خود را نسبت به گذشته بیشتر کنند.

"جلیل مختار" با اشاره به اینکه خود فرزند جانباز دوران دفاع مقدس است تصریح کرد: ما به عنوان نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی با تمام قوا و جدیت به دنبال تحقق نیازهای به حق جانبازان و ایثارگران هستیم تا انشاالله بتوانیم به آنها خدمتی در خور شان نظام  ارائه بدهیم.

وی در خصوص ابراز رضایت خود از تعامل با بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: رضایت ما بر اساس رضایتمندی جانبازان خواهد بود و هر نوع عملکرد مطلوبی که برای این عزیزان بوجود بیاید ملاک عمل است و هر چقدر جانبازان ما راضی باشند ما هم به عنوان یک نماینده ملت رضایت خواهیم داشت، اما چنانچه رضایتمندی در بین این عزیزان وجود نداشته باشد نشانه ای از عدم تعامل و از دست دادن فرصت های راهبردی است.

از این لحاظ مدیران بنیاد باید موچب رضایت مندی در بین این عزیزان باشند و تعاملی که مجلس می تواند با بنیاد شهید داشته  باشد را ارتقادهند.

 مختار نماینده مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:من به عنوان فرزند جانباز با تمام وجود از جانبازان و ایثارگران در مجلس شورای اسلامی حمایت می کنم.

 

* نماینده کرمانشاه: رضایت صد در صدی از بنیاد وجود ندارد.

"سید قاسم جاسمی" نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت:با توجه به اینکه ملاقات های مختلفی با جامعه هدف برگزار کرده ایم در میان خانواده های شهدا و به خصوص جانبازان رضایت قطعی و صد در صدی ار بنیاد وجود ندارد.

 

 


کد خبرنگار : 18


حسینی سنقر     جاسمی کرمانشاه     مختار ابادان                                
Reply
no
0
yes
8
رضاجانباز 20 درصد
1395/12/25 - 13:32
سلام عزیزیان تورا خدا کم شعار بدهید حداقل شما که در مجلس هستید چه کردی برای ایپارگران همه قانونها توسط بنیاد لغو می شود بذای جانبازان شیمیایی زیر 25 درصد چه کردی کمتر شعار بدهید

Reply
no
1
yes
4
1395/12/25 - 19:34
همه دروغ می گویید برای زیر 25 درصدی بعد از سی سال چه کردید فقط برای 5 درصد بالای 25 درصدی ها ان هم خودتان ذینف بودید جزئی کار کردید کجای دنیا این همه بی عدالتی است اکر عمل نکنید همه قران را قسم بخورید کسی باور نمیکند

Reply
no
0
yes
3
رصا
1395/12/25 - 19:39
چرا برای اعصاب و روان زیر 25 درصد بدون کاغذ بازی پرسار در نظر نمی گیرید می دانید ما از دست زنها چه می کشیم اینقر حرف نزنید دیکه بس است همه دارند بعد از سی سال میمیرند ان وقت قانون وصع کنید تا بار مالی برای دزدها نداشته باشد

Reply
no
1
yes
3
1395/12/26 - 22:50
کدام شرط؟

وقتی درکوچه خیابان ایثارگر از ناعدالتی ابرازنارضایتی دارد
درصف نانوایی درمیان مردم ازظلم وعاقبتی که دارد زجه میزند
درمسجد فیش قبض گازوبرق خودرابعدازپایان نمازجماعت بالامیبرد وباصدای بلنذالتماس می کند ومی گوید درصدجانبازی ام پایین است بیکارم وفقیر....
مردم همجون گدا به اونگاه میکنندو ازگنارش رد می شوند وازجیب مبلغی به سمت او پرتاپ می کنند!
مسئولین خائن به اسلام وملت سیلی زدند.

no
0
yes
0
1395/12/30 - 13:35
اللهم عجل به قیام المهدی ع بقیه الله


Reply
no
0
yes
4
جانباز
1395/12/27 - 13:08
باسلام خدمت همه ایثارگران.دوستان عزیز شعارهای این مسئولین را زیاد شنیده ایم اینها پشیزی ارزش ندارد چون در عمل نمی آید.شما کشورهای بیگانه (به قول این مسئولین)را ببینید چه ارج و احترامی برای حتی سربازان جنگیشان میگذارند.زمانی که یک کهنه سرباز قصد عبور از عرض یک خیابان را دارد تمامی وسایل نقلیه به احترام این کهنه سرباز می ایستند و ادای احترام میکنند .و حال ایثارگران ما را ببینید که با ماشین زیر نگیرند هم خیلی حرفه یا از فکر و مشغله مادی سکته نکنه .خداوکیلی خداوکیلی هدف این آقایون به اصطلاح مسئول خصوصا بنیاد و کمیسیونهای بنیاد چیست؟؟هدفشان دور کردن ایثارگران از رهبری و نظام است .خدا میداند قضایای برای بنده پیش آوردند که .....کاش میشدبروم به کشورهای بیگانه که خدا وند شاهد است اسلام در آنجاست نه اینجا.پس کجا رفت اسلام ؟باید اسلام و مسلمان واقعی را در کشورهای بیگانه(به قول این مسئولین)جست

Reply
no
0
yes
1
بهروز
1395/12/27 - 23:13
بازم دروغ فقط دروغ جانبازان اقشار ی هستند که مسئولین بانام آنها پوزمی دهند سرکار می آیند وهمیشه مدافع جانبازهستند فیلم اخراجی های 3خوب نشان داد که برای رسیدن به هدفشان فقط شعارحمایت ازطایفه جانبازان رومی دادند ولی درپشت به ریش جانبازان می خندیدند وهمیشه خواهد خندید تواون دنیا هم مابه شما خواهیم خندید

Reply
no
0
yes
0
1395/12/29 - 11:46
کورندوکرندو...

Reply
no
0
yes
0
جانباز 60درصد ارتشی
1395/12/30 - 21:04
من جانباز60درصد ارتش با 100ماه خدمت عملیاتی که دارم تا الان از این مملکت یک ریال به بنده و خانوادهام داده نشده با کمال تاسف بنیاد درصدهای ن م را قبول ندارد بخاطر بار مالی که دارد امثال من جانبازان فراوانی هستند به شوخی میگویند دولتمردان و بنیاد جانبازان ن م را قبول ندارند بخاطر ...... باید از ان روز ترسید ما را اعدام نکنند که چرا رفته اید جنگ و هر کدام 100ماه در جهبه بوده اید و جنگ را طولانی کردهاید الن 38سال از انقلاب میگذرد انشالله تا برسد دست صاحب خودش امام زمان ما جوانیمان و جان شیرین خود را فدایی این مردم کردیم اما دولتمردان درحق ما خیلی کم توجه ای کردهاند باید گفت به جانبازان ارتشی مثل حوقوق هایشان ظالم زیادی کردهاند یک روزی تاریخ روشن میکند این تبیضها را و بی عدالتی های زیاد را مگر جان با جان فرق میکند مگر جان ارتشیها از سنگ میباشد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.