31 ارديبهشت 1397/ ۰۶ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 52391
1395,دوشنبه 23 اسفند13:55
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مصوبات مهم کمیسیون موارد خاص مجلس ایثارگران کشور


چهاردهمین جلسه کمیسیون موارد خاص مجلس ایثارگران کشور با حضور بیش از ۲۰ نفر از رؤسای مجمع نمایندگان استانی مجلس ایثارگران از سراسر کشور برگزار گردید.

غلامرضا جوکار دبیر مجلس ایثارگران، این نشست را بسیار مثبت ارزیابی نمود. و افزود: عدم برگزاری جلسات مجلس ایثارگران کشور در مدت تعلیق فعالیت های مجلس باعث گردید این نشست با استقبال خوبی از طرف اعضاء کمیسیون موارد خاص روبرو گردد.

دبیر مجلس تصریح کرد: در موقعیتی این جلسه را برگزار کردیم که بیشتر نمایندگان این مجلس درخواست داشتند که در این نشست حضور داشته باشند به همین دلیل یکی از مصوبات آن به رایزنی برای تشکیل اجلاسیه مجلس ایثارگران بعد از یک دوره تعلیق می باشد که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

جوکار تصریح کرد: چهاردهمین جلسه کمیسیون موارد خاص با ۹  مصوبه به کار خود پایان داد که مهمترین آنها عبارتند از: تأکید نمایندگان بر فعالیت مجدد مجلس ایثارگران با استفاده از ظرفیت و توانمندی های شخصی اعضاء مجلس، برپایه همین مصوبه اعضاء کمیسیون نظر مثبت خود را برای برگزاری پانزدهمین جلسه کمیسیون موارد خاص در تیرماه سال آینده اعلام نمودند.

وی یادآور شد باتوجه به حضور سلام امینی؛ نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و اعضاء کمیسیون موارد خاص مصوب نمودند که فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی نسبت به پیگیری تدوین قانونی برای قانونمندتر شدن فعالیت مجلس ایثارگران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تأکید و امینی؛ عضو فراکسیون ایثارگران مجلس پذیرفت این مصوبه را پیگیری نماید. هم چنین از دیگر مصوبات این جلسه تشکیل شبکه مجازی و ایجاد و راه اندازی سایت مجلس ایثارگران کشور بود.


منبع : جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت


مجلس     ایثارگران     فاش نیوز                                
Reply
no
0
yes
0
1395/12/23 - 14:16
زحمت کشیدید

Reply
no
0
yes
5
رشا
1395/12/23 - 22:51
دروغ بس است برای 95 درصد زیر 25 درصدیها چه کردید بی انصاف ها امدید به نام قانون برای فرزند بلای 25 درصد حقوق وضع کردید ولی برای جانباز زیر 25 درصد هیچی در نظر نگرف تید پس شما ادمهای عالی نیستی ولیاق ت حمایت از مارا ندارید

no
0
yes
2
مشکانی
1395/12/25 - 23:52
احسنت به خودرزمنده وجانباززیر2528سال استکه رسیدگی نمیکنندانوقت...................


Reply
no
0
yes
0
محسن ناطق
1395/12/25 - 18:41
سلام ، عجب مجلسی شده !!! فکر کردیم مجلس ایثارگران فراموش شده زیرا پس از تدوین آیین نامه مجلس ایثارگران برای برگزاری انتخابات ناگهان فراموش شد این خبر حکایت از تشکیل مجلسی فرمایشی بوده که طبق معمول از طریق نمایندگان اعیان و ثروتمندان بوسیله سیاست بازی بوده اما برای سیاست بازی و فریب ایثارگران بیش از 30 سال تلاش شده لذا حنای نمایندگان باندهای ثروت و قدرت رنگی ندارد و ایثارگران بطور جدی خواستار حقوق تضییع شده هستند. از دولت فعلی گذشت زیرا آنها با سخنان ناشایست و درخورد شخصیت خودشان ثابت کردند که خودشان میدانند رفتنی شدند علی ایحال دولت بعدی هر کسی باشد با وزنه عظیم و سنگین مطالبات بیش از 30 سال صبر و تحمل ایثارگران روبرو خواهد بود که دارای جایگاه مردمی بسیار عظیم و دارای وزنه دینی و سیاسی و نظامی تشیع هستند لذا توصیه میگردد هر شخصی رییس دولت شد از روبرویی با ایثارگران بشدت پرهیز کند.

Reply
no
0
yes
0
علیزاده
1395/12/28 - 06:54
بایدبه شمانمایندگان احسنت گفت واقعافداکاری کردیدلابدحق الزحمه هم گرفتیدنوش جون،شهرکه شلوغ میشه...راستی درانتخاب شماهابهنوان نماینده ایثارگران آیاخودایثارگران نقشی داشتندیااینکه خلاقیت خودتون بود

Reply
no
0
yes
0
علیزاده
1395/12/28 - 07:14
مواردخاص شمابرنامه ریزی برای زمان ومکان جلسه بعدی ویاتشکیل شبکه مجازی است؟امابدانیدیکی ازمواردخاص که خاص الخاص هم است اینه که الان شب عیداست اکثررزمندگانیکه جانشان رافدای این مرزوبوم کرده اندودرهیچ قانون خدمات رسانی ازآنهااسم برده نشده شرمنده اهل وعیالندبفکراینهاباشیدفضای مجازی برای آنهانون وآب نمیشه،اف برآنهائیکه بانام رزمندگان به نون ونوارسیدندوآنان رافراموش کردن
http://fashnews.ir/images/news/52416/thumbs/52416.jpg

Reply
no
0
yes
0
رزمنده ,وزیر25
1396/01/06 - 14:33
فقط فکرشکمشانند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.