04 بهمن 1396/ 07 جمادى الأولى 1439
شناسه خبر : 52525
1396,دوشنبه 14 فروردين10:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

این که نشد انتقالی!


فرزند جانباز- بنده فرزند جانباز مشمول بند ز ماده ۴۴ قانون پنجم توسعه هستم. کارمند یکی از سازمان های دولتی هستم. آیا امکان انتقال به وزارت علوم و به عنوان هیات علمی طبق بند ز ماده ۴۴ وجود دارد ؟ یا وزارت علوم از انجام این کار طرفه می رود؟

 البته من با یک دانشگاه مذاکره کرده ام و قبول کرده اند ولی ظاهرا از بالا می گویند باید تو فراخوان جذب شرکت کنی ...

سوال اینجاست اگر در فراخوان شرکت کنم که نشد انتقالی اون موقع میشه استخدامی؟ و این خلاف قانون بند ز ماده ۴۴ می باشد راه کار چیست ؟


کد خبرنگار : 20


فرزند جانباز     انتقال     دانشگاه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
هموطن
1396/01/14 - 15:17
برای عضویت هیات علمی حتما باید در فراخوان شرکت کنید و عضویت هیات علمی یک نوع استخدام است.

Reply
no
0
yes
1
1396/01/14 - 16:31
برادر بند و ماده دیگه بی فایده اس.! روابط نه ضوابط

اگه پارتی داری که هیچ اگه نه هیس وگرنه بهت میگن بی سواد مزدور خودفروخته





نظری بگذارید
chapta

بنر سروش و آی گپ
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.