26 مهر 1398/ ۱۹ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 52563
1396,سه شنبه 15 فروردين10:59
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بخشش قبض برق بهمن 95 مردم خوزستان


مدیرکل بنیاد شهید خوزستان:

بخشش قبض برق مصرفی بهمن ماه 1395 مردم خوزستان، به تقاضای جمعی از خانواده های شهدا و جانبازان این استان برای همه مردم خوزستان بوده و مستندات این درخواست در بنیاد شهید استان موجود است

مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: بخشش قبض برق مصرفی بهمن ماه 1395 مردم خوزستان، به تقاضای جمعی از خانواده های شهدا و جانبازان این استان برای همه مردم خوزستان بوده و مستندات این درخواست در بنیاد شهید استان موجود است.

عبدالرضا فرجیان اظهار کرد: درخواست بخشش قبض برق بهمن پارسال مردم خوزستان، به امضای تعدادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان در دو صفحه روز 22 اسفند 1395 روز بزرگداشت مقام شهید تقدیم استاندار خوزستان شد.

وی گفت: در این تومار از استاندار خوزستان درخواست شده بود در صورت ملاقات با رئیس جمهوری یا وزیر نیرو، درخواست بخشش قبض برق بهمن ارائه شود که استاندار در نهایت در نامه‌ای به رئیس جمهوری به انضمام درخواست خانواده‌های شهدا و جانبازان، این خواسته را مطرح و رئیس جمهوری ضمن موافقت با این درخواست، دستور بخشش قبض برق بهمن 1395 را به حمید چیت چیان وزیر نیرو صادر کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در ادامه گفت: درخواست خانواده‌های شهدا و جانبازان درخصوص بخشش قبض بهمن 1395 برای همه مردم خوزستان بود و اصلا درخواست قشری و صنفی نبود.

مرجع / فـارس

 
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.