28 دي 1398/ ۲۳ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 52581
1396,سه شنبه 15 فروردين16:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نشست کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی


نشست اقشار و اصناف جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با برخی از کاندیداهای این جبهه عصر روز دوشنبه 14 فروردین ماه برگزار شد.

نشست کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

فاش نیوز -  نشست اقشار و اصناف جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با برخی از کاندیداهای این جبهه عصر روز دوشنبه 14 فروردین ماه  برگزار شد.

رضا روستا‌ آزاد عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب و رئیس کمیته اقشار این جبهه روز دوشنبه طی سخنانی در آغاز نشست اقشار 28 گانه جبهه مردمی با کاندیداهای انتخاباتی این جبهه با اشاره به جلسه روز پنج شنبه هفته جاری اظهار کرد: در روز پنج شنبه 17 فروردین دومین مجمع ملی جبهه مردمی برگزار می شود و یکی از مواردی که در جلسه مزبور پیرامون آن بحث و تصمیم گیری می شود کاهش تعداد نامزدها از 10 نامزد به 5 می باشد.

رستم قاسمی وزیر سابق نفت کشورمان در این نشست اقشار جبهه با کاندیداها که در تالار سازمان تبلیغات اسلامی واقع در میدان فلسطین برگزار شد، اظهار کرد: به عنوان سرباز مملکت و خدمتگزار مردم هرجا که به ما بگویند کافی است دیگر ادامه نمی دهم؛ اگر گزینه نهایی نباشم حتما کنار می کشم.

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی دولت دهم بعد از ظهر دوشنبه (14 فروردین ماه) در نشست جبهه مردمی نیروهای انقلاب در جمع خبرنگاران با اشاره به روند معرفی نامزدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب، گفت: تاکنون حدود 10 نفر انتخاب شدند که در مجمع 17 فروردین ماه برنامه هایشان را مطرح می کنند و از میان آنها پنج نفر انتخاب می‌شوند و در ادامه بحث ثبت نام نامزدهای نهایی است.  نامزدها متعهد شده اند که به نفع نامزد نهایی کنار بروند.

حمیدرضا حاجی بابایی از نامزدهای منتخب جبهه مردمی نیروهای انقلاب روز دوشنبه طی سخنانی در جلسه کمیته اقشار جبهه مردمی با اشاره به ضروریاتی که موجب تشکیل این جبهه شد، اظهار کرد: نمی توان در یک نظام هم قدرت داشت و هم ثروت اندوزی کرد به عبارت دیگر نمی توان وکیل و وزیر و استاندار بود و همزمان کارخانه داری کرد؛ نباید در جایگاه مسئولیت نظام از رانت برای رسیدن به ثروت استفاده کرد.

حمید رضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و وزیر أسبق آموزش و پرورش در این نشست در پاسخ به پرسش های حاضران در جلسه اظهارکرد: وقتی به وزارت آموزش و پرورش آمدم میانگین حقوق معلمان 489 هزار تومان بود و وقتی که از وزارتخانه رفتم این میانگین به 1 میلیون و 342 هزار تومان رسیده بود. تقریبا دو و نیم برابر افزایش حقوق.

علیرضا زاکانی یکی از نامزدهای انتخاباتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در این نشست با اشاره به امید بخش بودن حرکت این جبهه در جامعه اظهار کرد: همه ما نیروهای انقلابی موظف و مکلف به حمایت از کاندیدای واحد جبهه مردمی هستیم و من معتقدم در موعد رأی گیری تنها یک کاندیدا باید از جبهه مردمی حضور داشته باشد.

زاکانی با تأکید بر اینکه بنده معتقدم طی ۴سال می‌توانیم فقر را ریشه‌کن کنیم، گفت: هنر یک رئیس‌جمهور اداره ژنرال‌هاست، اما با دست‌فرمان فعلی دولت‌ها، «سند چشم‌انداز 1404» تا ۴۰سال دیگر هم محقق نخواهد شد.

مهرداد بذرپاش کاندیدای احتمالی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری عصر دوشنبه در نشست کمیته اقشار این جبهه با بیان اینکه مشکل امروز جمهوری اسلامی حمله آمریکا، داعش، تهدیدهای کشورهای منطقه ای یا حتی دعواهای ساختگی درونی نیست اظهار کرد: اگر در این پاسخ تاخیر زمانی داشته باشیم، دیگر نمی توانیم بر مشکلات فائق شویم. یعنی دیگر مردم نمی پذیرند.

بذرپاش در پایان با بیان اینکه مشکل ما در جابه جایی افراد نیست گفت: اگر بتوانیم انقلاب را در ساختارها انجام دهیم، جهش می کنیم. ده ها دولت و مجلس عوض شده اند اما اگر برای ساختارها فکر درخوری نشود و فکرها تغییر نکند، به جایی نخواهیم رسید.


کد خبرنگار : 24


Reply
no
0
yes
0
مرتضی خاکپور
1396/01/15 - 18:01
...
می خواستم بگم :

مرفه هان بی درد ؛

اشراف کسب قدرت ؛

جمع جموع قدرت طلبان ؛

مخالفان رزمندگان ؛

نجومی بگیران خوشبخت ؟!

که یکهو چشمم به جمال نورانی بهروز ساقی عزیز روشن شد ؟!

چه روزگاری داریم ما ؟!

فقیر و غریبیم ما ؟!

از جماعت قبیله ای ؟!

و همه از هر انجمن و هر شورای عالی فرش و قالی ؟!

کی به کیه ؟!

همه به فکر دلار اندوزی ؟!

و موفق هم می شوند ؟!

چه مملکت پر پولی داریم ما ؟!

هر چه نجومی و رانتی می خورند تمام نمی شود ؟!

خوش به حالشان ؟!

بیچاره رزمندگان و جانبازان ۵% که نان ندارند ؟!

خانه و کاشانه ندارند ؟!

فقیرند ؟!

خدایا .

خداااااااااااااااااا
...

Reply
no
0
yes
0
ع ق
1396/01/17 - 15:02
باسلام این روزهاچقدرقشرایثارگرومردم وعادی جامعه محترم شده انندمگرخبری هست بازدوباره شعارووعده ووعیدبه ملت جامعه زیادشده مگرخبری هست این روزهاعده ای دورسفره ای نشسته اندجالب هست ازطرف دیگران هم تصمیم وقول ووعیده هم میدهندمگرخبری هست جالب هست همه برحسب تکلیف وصواب وووووووومیخواهندریس جمهوربشونندخدایااین مومنیین رافقط هدایت کن چونکه کاربلدهستن بیاددوران اسارت افتادم که چندتایی کنارگودمی نشستن ومیگفتتدبایدپدرعراقی هارادربیاوریم ولی هنگام کتک وشکنجه وبدبختی همیشه افرادبی گناه وضعیف بایدتتبی می شدننداین روزهامردم کوچه وبازارعزیزشده اندچونکه آقایان به پای صندوق آمدن آنهانیازدارنندروزبعدازاعلام رای دیگه مردم وجانبازاه وهمه میرونندبایگانی چه کشورخوبی داریم مردم می نالندازگرانی وبیکاری واعتیادواختلاس ورانتخواری وپارتی بازی وووووووازطرفی هم خودمان خودمان راقانع میکنیم حتمن این یکی بشودریس جمهورفرق میکندنمی دانیم که بابااینهادعوای زرگری هست این قماش مثل مهره تسبیح باهم هستنندفقط مردم سرکارننداینهم خبر

Reply
no
0
yes
3
مرتضی خاکپور
1396/01/17 - 15:24

...

اگر انتقاد داریم .

اگر معترضیم .

اگر گله و شکایت داریم .

اگر فقیر و بدبختیم .

باید که واقع بین باشیم .

باید که در راه بهبود باشیم .

و باید که خوش بین باشیم .

و باید که قدر دان باشیم .

وقتی که به جمیع کاندید ریاست جمهوری نگاه می کنیم .

فرق چندانی بین آنان نیست .

و ما بچه های جبهه و جنگ ؛

و رزمندگان و جانبازان بالاخص ۵% دفاع مقدس ،

باید از منظر خودمان به دولت و مجلس نگاه کنیم .

و وقتی دقیق شویم می بینیم که دیگران رزمنده ستیز ترند ؟!

و یا بهتر بگویم جناب آقای روحانی عزیز رئیس جمهور محترم :

دلسوز تر از دیگران است ؟!

گفتم که بدانی .

که بدانیم .

ما در جنگ قدرت دخیل نیستم ؟!

و اندک معیشت ما را به کجراهه نبرد .

و حق گوییم و برحقیم .

و مملکت را امن و با ثبات طالبیم .

و البته از جناب حجت الاسلام شهیدی عزیز درخواست داریم که

برای حقوق و معیشت رزمنگان و جانبازان بالاخص ۵% دفاع مقدس

هم بکوشند و تلاش کنند که اینان هم حقوق بگیرند و از فقر

رهایی یابند ؟!

آمین .

...نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.