30 ارديبهشت 1398/ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 52663
1397,یکشنبه 20 آبان13:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

"رشیدیان" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید می‌شود


استاندار خراسان‌رضوی به‌عنوان جدی‌ترین گزینه‌ معاون رئیس جمهور ، ریاست سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شده است.

رشیدیان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید کشور می‌شود+ سوابق

 با اجرایی‌شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سراسر کشور، مدیران دستگاه‌ها و مؤسسات دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در سراسر کشور که بازنشسته شده‌اند باید صندلی خود را به جوانان بسپارند که علیرضا رشیدیان نیز براین اساس باید استانداری خراسان‌رضوی را ترک کند.

از سویی "معاونت ریاست‌جمهوری" از این قانون مستثنی است، از همین حیث رشیدیان به‌تازگی به‌عنوان جدی‌ترین گزینه معاونت ریاست‌جمهوری و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شده است.

رشیدیان پیش از استانداری خراسان‌رضوی، مسئول نظارت و بازرسی حوزه نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت بود. همچنین در زمان ریاست‌جمهوری هاشمی‌رفسنجانی و خاتمی، مدیر‌کل اطلاعات استان خراسان بود و در دولت خاتمی مدتی معاون وزیر اطلاعات بوده‌ است.

از دیگر سوابق وی می‌توان به تدریس در دانشگاه، مسئول کمیسیون مقابله با تهدیدات علیه آسایش عمومی، معاونت اجتماعی قوه قضائیه و مشاور دبیر شورای عالی امنیت ملی اشاره کرد.

انتهای پیام


منبع : تسنیم


ریاست بنیاد شهید     ایثارگران     امریکا     رشیدیان                            
Reply
no
0
yes
1
یک بازنشسته
1397/08/20 - 15:37
این قانون ها مربوط به ملت بدبخته واز ما بهترون همیشه راهکار برایه دور زدن دارند مجلس به جایه اینکه ابتدا از خودش شروع نماید وبعد یقه دیگران را بگیرد ابتدا خود را مستثنی میکند وبعد راهکار میده برایه سایرین .بنده بازنشسته با 3فرزند دانشجو ویک دبیرستانی باحقوق ناکافی ومستاجری باید خونه نشین بشم ولی آقایون جندین پست ومقام داشته باشند جالبه که ادعای جکومت علی (ع) وعدالت او را هم یدک میکشیم وگوش فلک رو هم با این ادعاها کر کرده ایم.

Reply
no
0
yes
1
1397/08/20 - 16:02
روغن ريخته را وقف امامزاده مي كنند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.