31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 52805
1396,یکشنبه 03 ارديبهشت16:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

قدرت به چه قیمت؟


محسن ناطق- ایمان و اعتقاد جانبازان نسبت به عظمت ولایتمداری منجر به اتصال و برخورداری از قدرت های الهی و بروز اعجازها شده است. اگر مسئولان ثروت اندوز و دنیاپرست بدانند قدرتی بسیار بالاتر از پول و ثروت وجود دارد که قدرت پول و ثروت از اوست و قدرت را بدون وجود ثروت به دست انسان های شریف قرار داده تا به دین و انسانیت خدمت کنند لذا تاکید کرده که به دست آوردن ثروت و قدرت با دروغ و خیانت و فساد که چند روز دوام دارد خسران و نابودی و دوزخ به همراه دارد.

  قدرت الهی بدون وجود ثروت و ابزارهای معمول بنوعی اعجاز ساطعه از انوار ولایت است که حق تعالی در اختیار و اراده انسانهای وارسته قرار داده است. جنود شیطان با ابزار مادی و ثروت اندوزی و خرج کردن ثروت مردم همچون حبابی باد می کند اما دوام ندارد و خیلی زود نابود و به دیگری منتقل می شود.

  فریب یا وسوسه شیطان همین قدر است که انسانی فکر کند میتواند بوسیله ثروت و قدرت در جهان اطرافش تصرف کند لیکن این تصرف مادی در جهان پیرامون موقتی و ناپیدار است. در جهت دیگر ایمان به ذات الهی و ذوب شدن در قدرت های ماورایی همچنین در اختیار گرفتن اراده و تسلط بر نفس، انسان را تبدیل به فوق بشری کرده که تا دنیا برقرار است آن انسان جاویدان در تمام تصرفات جهان حضور دارد.

  فریب خوردگان شیطان از راه وسوسه ها و هوس های نفسانی تحت تصرف شیاطین قرار دارند. آنها برای رسیدن به لذات زود گذر هواهای نفسانی منجمله احساس قدرت و تصرف در جهان طوق بندگی شیاطین را به دستان و پاها و گردن انداختند اما هنگامی که پرده ها از دنیای مجازی آنها برداشته شود ناگهان خود را در منجلاب فساد و نابودی و آستانه دوزخی هولناک مشاهده کرده که هیچگونه گریزی ندارند.

 وجود شیاطین فریب خورده باعث انتشار فقر و نادانی و توزیع ناعادلانه نعمات الهی بین مردم است لذا اجرای عدالت اجتماعی و توزیع عادلانه ثروت ها مطالبه تمام مردم می باشد در حالیکه مفسدان فی الارض علیرغم تولید ثروت انبوه در کشور اسلامی باعث بی عدالتی و نارضایتی شدید مردم هستند.


کد خبرنگار : 20


جانبازان     قدرت     ثروت     فاش نیوز                            
Reply
no
1
yes
14
1396/02/03 - 20:07
چقدر شعار میدید اگه شمام جای اونا بودید بهتر نمیشدید درصد تون که با کمک فلانی بالا خاکپور که پارتی نداره 5 درصده

Reply
no
11
yes
2
معلم جانباز
1396/02/05 - 00:05
درود بر حاج محسن ناطق عزیزهمینطوره قدرت وثروت چشم انسانها را کور میکند وگاهی اطرافیان هم مزید بر علت میشوند دوست من هرکس بامش بیش برفش هم بیش است خداوند منان جای حق نشسته اند روز جزا وحساب وکتاب حق است خوشی موقتی ارزش ندارد خداوند ما را عاقبت به خیرکند وشرمنده شهدا در اخرت نباشیم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.