31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 52978
1396,پنجشنبه 14 ارديبهشت09:06
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسابقات ورزشی جانبازان خوزستانی در روز جانباز


مسابقات ورزشی به مناسبت روز جانباز در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان برگزار شد.

مسابقات ورزشی جانبازان خوزستانی در روز جانباز

فاش نیوز - همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه و خجسته سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس (ع) ، که روز جانباز نامگذاری شده است ، مسابقات ورزشی دارت ، ایردارت ، فوتبال دستی و تنیس روی میز ، ویژه جانبازان معزز در مرکز توانبخشی استان خوزستان برگزار گردید .

مسئول مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان ، در خصوص اهداف این مسابقات بیان کرد : در راستای برنامه های فرهنگی ، ورزشی مرکز توانبخشی به مناسبت روز جانباز ، با اخذ مجوز از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، این مسابقات را برنامه ریزی کردیم .

مهندس عاقلی افزود : این چندمین دوره برگزاری مسابقات ورزشی مرکز است . در این مسابقات ، همه جانبازان از نظر ما برنده هستند ، چون علی رغم وضعیت جسمانی شان ، با همتی وصف ناپذیر برای حضور اعلام آمادگی می کنند . در هر دوره  هم رغبت شرکت کننده ها بیشتر می شود . تلاش ما بر این است ،  کمیت و کیفیت این برنامه ها را افزایش بدهیم ، تا شاهد موفقیت این بزرگواران در عرصه های مسابقات کشوری و جهانی باشیم .

لازم به ذکر است ، مهندس فرجیان پور، نیز قبل از اهدای جوایز طی سخنانی بیان کرد : من از عزیزان جانباز درخواست می کنم در هر فرصتی که بدست می آورید ، به این سالن بیایید و به ورزش بپردازید . زیرا به سلامتی شما خیلی کمک می کند .


کد خبرنگار : 17


روز جانباز     اهواز     مسابقات ورزشی                                
Reply
no
0
yes
0
مهدی ج 70%
1396/02/18 - 12:43
احسنت به دلاور مردان جانباز خوزستان .الهی که همیشه سلامت و پایدار باشید .

Reply
no
0
yes
0
جانباز70 درصداصفهانی
1396/03/02 - 00:20
درودوسلام برشرف شمامسئولین ورزش جانبازان خوزستان شمابارسیدگی وفراهم کردن اوقات فراغت برای جانبازانتان خداوندهم دردنیاهم درآخرت اجرعظیمی به شماخواهدداد.
ان شاالله استانهای دیگرهم ازشمایادبگیرند.ومثل استان اصفهان تن پرورونالایق نباشند.اینهااگرازحرکتی سود ببرندانجام میدهند.یعنی اینها تاجرورزش شده اند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.