شنبه 16 ارديبهشت 1396 , 14:31
نفرات برتر جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی تهران مشخص شدند
جشنواره فرهنگی ورزشی« علمداران عشق» ویژه جانبازان قطع نخاع تهران، همزمان با ولادت باسعادت حضرت عباس علیه السلام برگزار و نفرات برتر این دوره مشخص شدند.
فاش نیوز - جشنواره فرهنگی ورزشی« علمداران عشق» ویژه جانبازان قطع نخاع تهران، همزمان با ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام برگزار و نفرات برتر این دوره مشخص شدند.
به گزارش خبرنگارما، روز پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه، مجموعه ورزشی شهدای شرکت مخابرات استان تهران واقع در خیابان ستارخان، شاهد حضور و رقابت در عین رفاقتِ جانبازان نخاعی 70 درصدی بود که برای شرکت در جشنواره فرهنگی - ورزشی علمداران عشق آمده بودند. جشنواره ای که از همان ایندای حضور جانبازان همراه با بارش رحمت الهی بود و طراوت خاصی بر فضای معنوی جشنواره حاکم کرده بود.
این دوره از مسابقات که به همت کمیته تربیت بدنی انجمن جانبازان نخاعی و همکاری و مساعدت اداره ایثارگران شهرداری منطقه 2 و همینطوز مجموعه ورزشی شهید یگانه شرکت مخابرات استان تهران و در چهار رشته ورزشی " پرتاپ توپ روی حلقه بسکتبال، دارت و ایر دارت، فوتبال روی میز و تیراندازی با تفنگ تپانچه " برگزارشد، با وجود بارش شدید باران 50 نفر از جانبازان نخاعی گردنی و کمری حضور یافته بودند که در پایان به نفرات برتر هر رشته ورزشی، مدال و جوایزی تعلق گرفت.
دررشته دارت: گروه الف
علی خوبی زاده - مقام اول
شعبان پیرحیاتی - مقام دوم
رضا محبی - مقام سوم
گروه ب
مجید مه آبادی - اول
وحید ایرانی مقدم - دوم
محمد حسین دانشور - سوم
گروه ج
علیرضا تاج دولتی - اول
عزیزحاجی بانی - دوم
هادی خیاط زاده - سوم
ایر دارت:
مهران وصلتی - اول
سیدمحمدرضا طباطبایی - دوم
کاظم مقدس - سوم
* رشته تیراندازی با تپانچه: گروه الف
ابوالقاسم پورمهدی - اول
ایرج رضایی نژاد - دوم
منصور فرج نیا - سوم
حمیدرضا زارعیان - اخلاق
گروه ب:
مهدی زمانی - اول
نادر شیدایی - دوم
حسین علیزاده - سوم
مسعود بهاری - چهارم
جوادغایب زاده - اخلاق
* رشته پرتاپ توپ روی حلقه - گروه الف:
سیدکاظم علوی - اول
مجید دریایی زاده - دوم
بهزاد پاکانزاد - سوم
نادر ناصری - چهارم
گروه ب:
موسی گل محمدی - اول
محسن صادقی - دوم
محسن ساروقی - سوم
مجید عربی - چهارم
* رشته فوتبال روی میز: گروه الف
مجتبی بختیاری - اول
جمال ایرانپور - دوم
محسن ضیایی - سوم
فرامرز رمضانی - چهارم
گروه ب:
سیدمصطفی حدادی زحمتکش - اول
محمدرضا طاهر اسدی - دوم
حمیدرضا ملاحسینی - سوم
علی بابایی - چهارم