30 مرداد 1396/ 28 ذو القعدة 1438
شناسه خبر : 52987
1396,شنبه 16 ارديبهشت14:31
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نفرات برتر جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی تهران مشخص شدند


جشنواره فرهنگی ورزشی« علمداران عشق» ویژه جانبازان قطع نخاع تهران، همزمان با ولادت باسعادت حضرت عباس علیه السلام برگزار و نفرات برتر این دوره مشخص شدند.

نفرات برتر جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی تهران مشخص شدند

فاش نیوز - جشنواره فرهنگی ورزشی« علمداران عشق» ویژه جانبازان قطع نخاع تهران، همزمان با ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام برگزار و نفرات برتر این دوره مشخص شدند.

به گزارش خبرنگارما، روز پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه، مجموعه ورزشی شهدای شرکت مخابرات استان تهران واقع در خیابان ستارخان، شاهد حضور و رقابت در عین رفاقتِ جانبازان نخاعی 70 درصدی بود که برای شرکت در جشنواره فرهنگی - ورزشی علمداران عشق آمده بودند. جشنواره ای که از همان ایندای حضور جانبازان همراه با بارش رحمت الهی بود و طراوت خاصی بر فضای معنوی جشنواره حاکم کرده بود.

این دوره از مسابقات که به همت کمیته تربیت بدنی انجمن جانبازان نخاعی و همکاری و مساعدت اداره ایثارگران شهرداری منطقه 2 و همینطوز مجموعه ورزشی شهید یگانه شرکت مخابرات استان تهران و در چهار رشته ورزشی " پرتاپ توپ روی حلقه بسکتبال، دارت و ایر دارت، فوتبال روی میز و تیراندازی با تفنگ تپانچه " برگزارشد، با وجود بارش شدید باران 50 نفر از جانبازان نخاعی گردنی و کمری حضور یافته بودند که در پایان به نفرات برتر هر رشته ورزشی، مدال و جوایزی تعلق گرفت.

دررشته دارت: گروه الف

 علی خوبی زاده - مقام اول

شعبان پیرحیاتی -  مقام دوم

رضا محبی - مقام سوم

 گروه ب

مجید مه آبادی - اول

وحید ایرانی مقدم - دوم

محمد حسین دانشور - سوم

گروه ج

علیرضا تاج دولتی - اول

عزیزحاجی بانی - دوم

هادی خیاط زاده - سوم

ایر دارت:

مهران وصلتی - اول

سیدمحمدرضا طباطبایی - دوم

کاظم مقدس - سوم

* رشته تیراندازی با تپانچه: گروه الف

ابوالقاسم پورمهدی - اول

ایرج رضایی نژاد - دوم

منصور فرج نیا - سوم

حمیدرضا زارعیان - اخلاق

گروه ب:

مهدی زمانی - اول

نادر شیدایی - دوم

حسین علیزاده - سوم

مسعود بهاری - چهارم

جوادغایب زاده - اخلاق

* رشته پرتاپ توپ روی حلقه - گروه الف:

سیدکاظم علوی - اول

مجید دریایی زاده - دوم

بهزاد پاکانزاد - سوم

نادر ناصری - چهارم

گروه ب:

موسی گل محمدی - اول

محسن صادقی - دوم

محسن ساروقی - سوم

مجید عربی - چهارم

* رشته فوتبال روی میز: گروه الف

مجتبی بختیاری - اول

جمال ایرانپور - دوم

محسن ضیایی - سوم

فرامرز رمضانی - چهارم

گروه ب:

سیدمصطفی حدادی زحمتکش - اول

محمدرضا طاهر اسدی - دوم

حمیدرضا ملاحسینی - سوم

علی بابایی - چهارم

 


کد خبرنگار : 21


جشنواره ورزشی     علمداران عشق     جانبازان نخاعی     استان تهران                            




نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.