06 خرداد 1398/ ۲۳ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 53022
1396,یکشنبه 17 ارديبهشت15:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انسانیت لیاقت میخواهد چه رسد به ریاست!


یوسف - امروز برای انجام کاری به بنیاد استان فارس رفتم متاسفانه سرباز جلو درب راهم نداد وگفت فقط پارکینگ برای کارمندان است.

 ماشین را جلو بنیاد پارک کردم و رفتم از مسئولین علت را جویا شوم درکمال ناباوری مسئولین هم گفتند که پارکینگ مخصوص کارمندان است. عرض کردم آقا یک سرویس برای کارمندان بگذارید تا مجبور نشوند هر کدام یک خودرو شخصی بیاورد. گفتند دستور رئیس است. رفتم سراغ ریاست. گفتند باید بروی هاتف نوبت بگیری ... هاتف هم گفتند دو ماه طول میکشد تا نوبتتان بشود ...

  فقط از یک کار بنیاد خیلی خوشحال شدم. جلو درب ورودی در اتاقکی چند نفر را گذاشته اند که کار سایر کارمندان داخل بنیاد را در اسرع وقت انجام می دهند .... یعنی با گفتن چند نه و نمیشه جانبازان را راحت کرده اند و از کاغذ بازی خبری نیست. خیلی راحت و با احترام جوابت می کنند تا دیگر هوس بنیاد رفتن به سرت نخورد ...کار ما هم که انجام نشد....

 خلاصه وقتی آمدم بیرون دیدم 40000 هزار تومان جریمه شده ام، از قبض کپی گرفتم و انداختم داخل صندوق پیشنهادات و پشتش نوشتم با مستمری 900 تومانی 40 تومان از گلوی زن و بچه من گرفتید و انسانیت لیاقت میخواهد چه رسد به ریاست ....
جناب شهیدی دیگر چه بلایی بسرمان نیاورده ای ؟
امروز بی لیاقتی مدیرانت 40هزار تومان گذاشت سر سفره ما  .....
خدا خیرت بدهد اقای رئیس جمهور


کد خبرنگار : 20


بنیاد شهید     فارس     جواب     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
6
جانباز
1396/02/17 - 23:04
بنیاد بیکار نیست که به من وشما برسد کاش به امورات کارمندان خودش برسد

Reply
no
0
yes
2
1396/02/19 - 00:09
سلام .... وووووی . این روانشناسا هم اگه بخوان یه نفر رو خوب راهنمایی کنن ، بلدن چه راهکارهایی به آدم یاد بدن . فقط بعضیاش یه کم ترسناکه . یه هفته نشده جواب می ده .
یه چیز بگم ؟ حاجی شما چت بود اونجور چپ چپ به آدم نگاه می کردی ؟ مگه قبلش خبرتون نکرده بودم ؟ هنوز بقیه راه مونده . پ اگه قرار باشه هی شما بیای غیظ و غضب کنی به ما ، که نمیشه . همه رو ریختیم به هم نه . بذار یه کم هم اونا بهم بریزن .
انسانیت ورزیدن لیاقت می خواد که بعضیا ندارن . پس باید با زور و ترفند اهلش ، انسانیت رو حالی بعضیا کرد . اولی به نفس بودن بر کسی لیاقت می خواد که بعضیا ندارن و استعداد آدم زیر دستش تباه می شه . برای اونم باید یه فکری کرد . خیلی فرصتها از دست رفت . برای همین کارهای کوچک هم نباید اجازه داد زمان بگذرد باز . خلاصه وقتی زیادتر از حد به بعضیا احترام گذاشتی این میشه که هی می خوان با حرفهای پوچ دکت کنن ... ولی خدا به آدم عقل داده باید راهکار احقاق حق رو بکار ببریم و نذاریم این آدما انسانیت رو به طور کلی تباه کنند که دیگه اثری ازش وجود نداشته باشه .
شکر خدا که ما الان بین انسانهای خوبی مثل حاجی زندگی می کنیم . اونا هم که انسانیت نداشتن به زودی به مجازات می رسن . فقط حیف که اون شب .... ولش کن . یادم می افته گریه ام می گیره ؟

Reply
no
0
yes
3
جانباز شیمیایی20درصد
1396/02/20 - 22:13
اقاي شهيدي ديکتاتوري با انسانيت تعارض داره وقتي مي بينند هر کاري بکنند کسي کارشون نداره اين ميشه که بنياد را ميکنن پارکينگ عمومي کارمندان البته کارمنداني که 50 نفرشان کار 3 نفر را انجام نميدهند
از صبح روزنامه ميخونن و با تلفن کارهاي اشناهاشون انجام ميدن ظهر هم نماز ميخونن و خداحافظ
ما هر ضربه اي ميخوريم از ادارات بازرسي است اگر انها کارشون را دقيق انجام و تنها يک کارمند را در کل يک اداره اخراج ميکردند انوقت مي ديديد اداراه يعني چي ؟
ان شاالله خداوند با کار درست و با صداقت نان همه را هلال کند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.