شناسه خبر : 53195
شنبه 13 خرداد 1396 , 14:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اشراف کامل بر امنیت مراسم رحلت امام ره

سردار فضلی مطرح کرد

اشراف کامل نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در برگزاری مراسم ارتحال امام (ره)

سرویس سیاسی - جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بحث تامین امنیت زائران مرقد مطهر امام (ره) نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، ما به طور کامل آمادگی دارند و اشراف خیلی خوبی را دارا هستند.

به گزارش فانوس به نقل از میزان،پیش از ظهر امروز سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با حضور در جلسه فرماندهان و مسئولان قرارگاه شهید حسین فهمیده (ستاد مرکزی برگذاری گرامیداشت رحلت امام خمینی (ره))، با پرواز بر فراز حرم مطهر امام خمینی (ره)، از وضعیت منطقه و خدمات ارائه شده بازدید کرد.

 

سردار فضلی در ادامه این بازدید با اشاره به اقدامات انجام شده در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: برادران ما در قرارگاه شهید حسین فهمیده فعالیت‌های ارزشمندی را به واسطه ماه مبارک رمضان به عنوان اولین تجربه برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در این ماه انجام داده اند، برابر گزارشی که مسئولان قرارگاه به بنده دادند اقدامات بسیاری اتجام شده است و همه تمهیدات و پیش بینی‌ها به خوبی انجام شده است.

 

فضلی تصریح کرد: در بحث تامین امنیت زائران مرقد مطهر امام (ره) نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، ما به طور کامل آمادگی و اشراف خیلی خوبی را دارا هستند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات، پشتیبانی و تکریم زائران عزیز امام (ره) از استان تهران و زواری که از استان‌های همجوار (قم، مرکزی، سمنان، مازندران و بخشی از استان اصفهان) شرف حضور پیدا می‌کنند، باید با تمام اخلاص به آن‌ها خدمت کنیم، بواسطه این که این‌ها مهمانان عزیز امام هستند و با زبان روزه مشرف شده اند.

 

وی یادآور شد: زواری در گرما و طی مسافتی هرچند کوتاه، ولی با زبان روزه برای زیارت و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل در سالگرد ارتحال امام، پس از اذان ظهر به مرقد امام مشرف می‌شوند، آرزوی موفقیت و سلامت دارم و برای اعضای قرارگاه شهید فهمیده هم توفیق خدمت داریم تا بتوانند با اخلاص به زوار امام خمینی (ره) خدمت کنند.

 

وی در پایان گفت: ان‌شاءالله همه زوار به سلامت در این مراسم حضور پیدا کنند و با صحت و بهره مندی از معنویت همجواری با امام (ره) و بیانات عمیق و پر مغز نایب امام زمان امام خامنه‌ای مدظله العالی کوله بار خودشان را پر کنند، بنده جا دارد از همه رسانه‌ها در الخصوص خبرگزاری بسیج در پوشش و انعکاس گسترده اخبار تقدیر و تشکر کنم.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi