31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 53206
1396,شنبه 23 ارديبهشت09:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سلام بر بصیرت


قطع به یقین تا تشکیل «دولت مردم» که شعار خود قالیباف بود، با این «تغییر به نفع مردم» که از قضا شعار آقای رئیسی هم هست، خیلی فاصله‌ای نیست!

سلام بر بصیرت

حسین قدیانی - سلام بر وحدت! سلام بر بصیرت!‌ سلام بر این ملت! سلام بر امام! سلام بر حضرت آقا! سلام بر شهدا! سلام بر شهید بهشتی! سلام بر سردار اصفهانی شرق ابوالخصیب! آری! سلام بر علمدار شهید حاج‌حسین خرازی و بر همه نقش جهانی‌ها! و بر همه اصفهانی‌ها!

سلام بر حماسه حضور در جای جای این میهن پهناور!‌ و سلام بر سردار دلاور، محبوب، انقلابی، بصیر و مجاهد، محمدباقر قالیباف که بعدازظهر دیروز، نشان داد براستی از تبار همان مردان بی‌ادعای جبهه و جنگ است! همان رزمندگان و همان شهیدان که علی‌الدوام خود را قربانی خدا و خلق خدا و اهداف بزرگ‌تر و مقاصد عالی‌تر کردند!

دیروز آقای قالیباف نشان داد براستی از تبار همان خاکی‌پوشان بااخلاصی است که ابتدا از سیم‌خاردار نفس عبور می‌کردند و بعد، از سیم‌خاردار دشمن! دیروز قالیباف نشان داد هرگز اهل کینه و کدورت و انتقام و منم منم نیست!

بیانیه او، با همان نیتی و همان انگیزه‌ای نوشته شد که روزگار جبهه و جنگ، صرف نگارش وصیتنامه می‌کرد! انصراف ایشان به نفع آقای رئیسی، بلاشک در روز ۲۹ اردیبهشت، امکان «تغییر وضع موجود» را بسی بیشتر می‌کند! قالیباف با آنکه در مناظره‌ها نقش اول را در رسواکردن رانت‌خواران ۴ درصدی ایفا کرد اما آنجا که دید مصلحت بر وحدت است، بدون هیچ ادعایی اقدام کرد.

قطع به یقین تا تشکیل «دولت مردم» که شعار خود قالیباف بود، با این «تغییر به نفع مردم» که از قضا شعار آقای رئیسی هم هست، خیلی فاصله‌ای نیست! دوستان! اتحاد، اتحاد، اتحاد... و باز هم اتحاد! آنچه ما سال‌ها بود که از زعمای خود می‌خواستیم، اینک با تدبیر درست آقایان قالیباف و رئیسی، رنگ واقعیت به خود گرفته!

الحمدلله! حقا که الحمدلله! دوستان عزیز! ضمن حفظ هوشیاری و پرهیز از مباحث بیهوده و جدل‌های بی‌سود، تنها و تنها به حفظ جو مثبت به هدف نیل به «دولت خدمت» خواهیم پرداخت!

در نهایت، کمال ناسپاسی می‌بینم اگر در انتهای این کلام مختصر، یاد حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی را گرامی ندارم! روح ایشان شاد که همیشه و همواره، من و ما را دعوت به همان می‌کرد که دیروز، با اقدام آقای قالیباف در بهترین شکل ممکن رخ داد!


کد خبرنگار : 17


قالیباف     ریاست جمهوری     انتخابات                                
Reply
no
0
yes
0
1396/02/26 - 15:48
علیکممممممم السلااااااااااام ....

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.