شناسه خبر : 53916
شنبه 03 تير 1396 , 14:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز

چاپ اول «عمار حلب» تمام شد

در پی استقبال کم‌نظیر مخاطبان، چاپ اول کتاب «عمار حلب» در کمتر از 2 ماه به اتمام رسیده و چاپ دوم کتاب به زودی توسط انتشارات روایت فتح روانه بازار کتاب خواهد شد.

عرضه این کتاب از اواسط نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (نیمه دوم اردیبهشت ماه) شروع شد و تمام نسخه‌های آن تاکنون به فروش رفته است.

در پی استقبال خوب مردم و به خصوص یزدی‌ها از کتاب «عمار حلب» انتشارات روایت فتح مراحل چاپ دوم کتاب را گذرانده و به زودی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

«عمار حلب» زندگینامه شهید مدافع حرم، محمدحسین محمدخانی است که به همت محمدعلی جعفری نوشته شده است. شهید محمدخانی در آبان ماه 1394 در سن 30 سالگی در سوریه به دست نیروهای تکفیری به شهادت رسید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi