شناسه خبر : 53950
چهارشنبه 07 تير 1396 , 08:57
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

پیکر جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی در زاهدان تشییع شد

پیکر مطهر شهید یعقوب سوری زایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس روز گذشته، 6 تیر ماه بر دستان مردم همیشه در صحنه و شهید پرور زاهدان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

فاش نیوز - پیکر مطهر شهید یعقوب سوری زایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس روز گذشته، 6 تیر ماه بر دستان مردم همیشه در صحنه و شهید پرور زاهدان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

مراسم تشییع شهید سوری زایی با حضور جانشین فرمانده سپاه سلمان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان و فرماندار زاهدان در کنار شرکت پرشور همرزمان ایثارگر و جانبازان بالای 70 درصد این شهید و خانواده های آنان از میدان امام حسین(ع) تا گلزار شهدای زاهدان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: یعقوب سوری زایی جانبار 70 درصد جنگ تحمیلی پس از سال ها تحمل درد و رنج مجروحیت روز گذشته بر اثر جراحات ناشی از جنگ در بیمارستان علی بن ابی طالب(ع) زاهدان به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
عباس پالاش افزود: این شهید جهادگر دوم خرداد سال 43 به دنیا آمد و سال 60 در عملیات منطقه بوستان مفتخر به جانبازی از ناحیه نخاع شد.
وی گفت: این شهید بزرگوار کارمند جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان بود.

http://img8.irna.ir/1396/13960406/82578629/82578629-71704871.jpg

download

منبع: ایرنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با عرض تسلیت .برای شاری بیشتر شهید معظم وصبر و سلامتی بازماندگان محترم فاتحه +صلوات
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi