30 فروردين 1397/ ۰۳ شعبان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54131
1396,شنبه 17 تير11:15
اشتراک گذاری در:
عکس روز
نماینده ایثارگر مجلس در اعتراض به سخنان روحانی

تضعیف سپاه مایه خوشحالی امریکا و اسرائیل است


نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی هجمه ها به سپاه پاسداران تاکید کرد: نباید با طرح مسائل فرعی دشمن اصلی کشور یعنی آمریکا و اسرائیل را خوشحال و سرمایه‌ های انسانی مانند سردار سلیمانی‌ها را دلخور کنیم.

تضعیف سپاه مایه خوشحالی امریکا و اسرائیل است

فاش نیوز - نماینده ایثارگر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی هجمه ها به سپاه پاسداران تاکید کرد: نباید با طرح مسائل فرعی، دشمن اصلی کشور یعنی آمریکا و اسرائیل را خوشحال وسرمایه‌ های انسانی مانند سردار سلیمانی‌ها را دلخور کنیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، «شهباز حسن‌ پور بیگلری» نماینده ایثارگر مردم سیرجان و بردسیر در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی با مضمون "اگر سپاه نبود کشورهم نبود" اظهار داشت: تضعیف سپاه یعنی تضعیف اقتدار،هویت و امنیت ملی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: توصیه من به کلیه دوستانی که تریبون، روزنامه، فضای مجازی و... در اختیار دارند این است که حواسشان جمع باشد چرا که تضعیف سپاه یعنی خوشحالی امریکا و اسرائیل و دلخوری سردار سلیمانی عزیز است که امروز همه حواسشان باید به دشمن باشد که خدای نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود.

نماینده ایثارگر مجلس دهم تاکید کرد: نباید با طرح مسائل فرعی، دشمن اصلی کشور یعنی آمریکا و اسرائیل را خوشحال کنیم و سرمایه‌ های انسانی کشور مانند سردار سلیمانی‌ ها را دلخور کنیم.

حسن‌ پور بیگلری متذکر شد: از معاون اول رئیس جمهور می‌ خواهم به استانداران، وزارت کشور و فرمانداران اختیارات بیشتری داده شود و گزارش ‌های آنها در اختیار مردم و نمایندگان قرار گیرد تا بر اساس عملکرد، مسئولان مورد تشویق و برخورد قرار گیرند.
حسنپور     سپاه     مجلس شورای اسلامی                                
نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.