06 ارديبهشت 1397/ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54170
1396,یکشنبه 18 تير15:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز

فرهنگ ایثار و شهادت باید صوتی و تصویری شود


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس : قطعا وزارت ارشاد باید در مقابل این ها، مقاومت و از ادامه نمایش آنها جلوگیری کند و ما این گلایه را از وزیر ارشاد داریم.

فرهنگ ایثار و شهادت باید صوتی و تصویری شود

فاش نیوز - عضو کمیسیون فرهنگی بر حمایت قاطع مجلس شورای اسلامی از فیلم های دفاع مقدس تاکید کرد.

حجت الاسلام نصراله پژمان فر نماینده مردم مشهد در مجلس دهم با اشاره به لزوم تعمیق و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان کشور خاطرنشان کرد: مجلس و دولت باید از فیلم هایی با مضمون دوران دفاع مقدس حمایت کنند.

وی گفت: دوران دفاع مقدس، حیثیت، اعتبار و آبروی ما است و تمام هستی کشور ما بر اساس این فرهنگ قرار دارد و لذا بایستی در جهت حمایت از این فرهنگ بیش از گذشته تلاش کنیم تا فرزندان ما فرهنگ ایثار و شهادت را به صورت صوتی، تصویری و .... در آینده داشته باشند.

پژمان فر با تاکید بر اینکه دفاع مقدس یک گنجینه است ادامه داد: اگر ما از این گنجینه به درستی مراقبت نکنیم در آینده آسیب خواهیم دید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص نمایش برخی از فیلم های مبتذل بر پرده سینماها تاکید کرد: قطعاً وزارت ارشاد باید در مقابل این ها، مقاومت و از ادامه نمایش آن ها جلوگیری کند و ما این گلایه را از وزیر ارشاد داریم.


کد خبرنگار : 17


دفاع مقدس     فیلم های ارزشی     ارزش های دفاع مقدس                                
Reply
no
0
yes
0
1396/04/19 - 08:50
منم که عمریه از آدمای ارشادی گله دارم ولی دیگه فایده ندارد ... چرا ؟؟
چون دیگر نصیحت صف اول صلاح نیست ... چرا ؟؟؟چونکه دیگه خیلی به آبروی نظام و جایگاه بعضی ها لطمه می زند . آن افراد که خودشان بخاطر پیروی از هوای نفس ضربات مهلکی به ارزشها زدند حالا ما هم بیاییم با همین دلهای شکسته مان چهره افراد را رسوا کنیم خیلی بدبینی رو رواج می دیم . لذا ناچاریم تا همین حد اکتفا کنیم . دیگر مثل گذشته در غربت به سر نمی بریم . چهره آدمای ادعادار مشخص شد . راهکارهاشونم نشان از ادعاهای پوچ دارد . اما ما باید با زیرکی آنها را صاف و صوفی کنیم که نه سیخ بسوزه نه کباب الان سیخ منم و کباب ارزش‌هاست که بدست افراد بی صلاحیت فرهنگی سوخته جزغاله شد ...
ای دوستان که در صف دوم نشسته اید
وی دوستان که درصف سوم نشسته است
ای دوستان که در صف چهارم به هر دلیل
یا اینکه جایی از صف پنجم نشسته اید
ای دوستان شما نه شما پشت نرده ها
آری شما که غرق تبسم نشسته اید
ای دوستان که در صف شش هفت هشت نه
فرقی نمی کند شما که در صف دهم نشسته اید
دیگر نصیحت صف اول صلاح نیست ... تحمل کن گلم ... تو همین دنیا خدا ظالما رو ، رو سیاه می کنه ... همینکه اینجا تو مسجد فاش نیوز کلی مشکلات رو گفتیم و سر از خاک درآوردیم بسه ... حالا دیگه به جای یکی یکی ، چهارتا چهارتا بهتون میگن در حق دین و شما ظلم شده اما بهتر بعد از این به حرمت نام فاش ادامه ندیم ...

Reply
no
0
yes
6
رزمنده بسیجی دفاع مقدس
1396/04/19 - 13:18
به نام خدا.عرض ادب واحترام خدمت حجت الاسلام پژمان فر.خدایا توخود شاهدی مادرسن نوجوانی وجوانی بنای بر ایمان به تکلیفی جان درکف درخدمت بودیم اماچون جزوه منتخبانت نبودیم من هارا فرا نخواندی حال بزرگ شده ایم وپابه سن گذاشته که با ده ها مشکل ودردوعدیده گرفتاریها امورات می گذرانیم شرمنده اهل خانواده که شایسته این همه بلایانیستیم لذاشمارابه خون همه ی شهدای همرزممان قسم میدهم زبان بی زبان من ها باشیدوهمواره قلم قرانیتان درمسیرحق واحقاق حق جاری باشد.امین

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.