03 ارديبهشت 1397/ ۰۷ شعبان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54195
1396,سه شنبه 20 تير10:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

چرا شهیدی باید برود!


ایشان طی4 سال نشان دادند توانایی شناخت ابعاد وسیع بنیاد را ندارند و وقتی انتظار مدیریتی قوی تر از ایشان می رفت، با انفعال و عدم استفاده از فرصتی که تا به حال برای هیچ مدیری در بنیاد فراهم نشده بود، میزان نارضایتی ایثارگران را افزایش دادند.

چرا شهیدی باید برود!

یوسف مجتهد- سنبل کردن ادامه حضور شهیدی در بنیاد برخی سایت ها که احتمالا" منافعی در ابقای آقای شهیدی دارند، با سنبل کردن چرایی حمایت از حضور مجدد حجت الاسلام شهیدی در مدیریت افضل نهادهای کشور به دنبال آن هستند که حضور مجدد ایشان در مدیریت اجرایی بنیاد را برای چهار سال دیگر توجیه و تمدید کنند ولی غافل از آن هستند که با این کار به ایثارگران خیانت می کنند. در ابعاد شخصیتی آقای شهیدی هیچ فرد و گروهی تا به حال نقد و ایرادی نداشته است.

  قطعا"‌ ایشان شخص بزرگواری هستند که در غیر مدیریت اجرایی می تواند منشاء خیر و برکت باشد،‌ لکن بنیادی که به اذعان ایشان به اندازه 5 وزارتخانه به توانمندی و کارایی نیاز دارد نمی تواند با مدیریت ایشان که خود اعلام کرده اند به لحاظ جسمی توانایی اداره بنیاد را ندراند و مریض احوال هستند،‌ اداره شود. برخی ندانسته به ایشان هم خیانت می کنند و برای مطامع مادی خود ایشان را به مسلخ اجرایی دستگاهی می برند که همه می دانند به یک مدیری فراتر از مدیریت یک وزارتخانه نیاز دارد.

  ایشان طی این چهار سال نشان دادند توانایی شناخت ابعاد وسیع بنیاد را ندارند و با عنایت به اینکه نمایندگی ولی فقیه و ریاست بنیاد در ایشان جمع شده بود و انتظار مدیریتی قوی تر از ایشان می رفت با انفعال و عدم استفاده از فرصتی که تا به حال برای هیچ مدیری در بنیاد فراهم نشده بود، بنیاد را به قهقرا بردند و میزان نارضایتی ایثارگران را افزایش دادند.

  ابقای ایشان برای چهار سال دیگر شرایط را سخت و دشوار خواهد کرد و قطعا"‌دوره ای بدتر از چهار سال گذشته گریبان بنیاد و ایثارگران را خواهد گرفت. ابتدایی ترین حقوق ایثارگران طی این چهار سال نادیده گرفته شد و از بین رفت. بنیاد به یک تحول اساسی در مدیریت کلان،‌ نظام مدیریتی،‌ ساختار سازمانی، ساز و کارهای اداری و تعدیل و آموزش نیروی انسانی دارد تا بتواند همگام با مشکلات متعدد و متنوع جامعه ایثارگری گام بردارد. بیایید به جای بردن ایشان به مسلخ مدیریت اجرایی بنیاد از کمالات و فضایل اخلاقی ایشان در حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد بهره مند شویم و بگذاریم شان و منزلت ایشان محفوظ بماند.


کد خبرنگار : 20


شهیدی     بنیاد شهید     عدم توانایی     فاش نیوز                            
Reply
no
12
yes
2
lمحمد
1396/04/20 - 10:59
به نظر بنده حاج اقا شهید ی و مدیران عالی ایشان واقعا در این 4 سال خوب عمل کردند و بند عضو کوچک جامعه ایثارکری از زحمات ایشان و همکاران در تمام اقصی نقاط ایران تشکر می نماییم و انشالله با برنامه ریزی های انجام شده بنیاد همیشه یک نهاد افضل و عالی بماند در مورد درمان تمام عزیزان جانباز والدین شهدا وام مسکن پرداخت معوقعات ایثارگران و نحوه تکریم ارباب روجوع و نحوه برخورد کارکنان کارهای اساسی انجام شده

no
0
yes
5
1396/04/21 - 16:09
چند تا از اين كارهاي اساسي را نام ببر


Reply
no
0
yes
23
جعفر
1396/04/20 - 11:16
افسوس و صد افسوس که گوش شنوایی نیست ولی با خصوصیات اخلاقی که از ایشان گفتيد انتظار میرود که خود ایشان دیگر این اسب چموش را نپذیرند و این فرصت طلبی را از اطرافیان فرصت طلب و دنیا دوست دریغ کنند باشد که محبوب درگاه دوست بمانند

Reply
no
1
yes
26
1396/04/20 - 12:22
آقاي شهيدي ترا به حرمت جدت اين بنياد را رها كن آقا توانايي جسمي ،‌روحي و مديريتي براي اداره اين بنياد عريض و طويل با مديريتهاي جزيره اي آن كه لازم است با عده اي از آنها برخورد شود را نداري .

Reply
no
0
yes
25
1396/04/20 - 12:26
نگذاريد سوء استفاده كنندگان با تملق و چاپلوسي براي منافع خود به دروغ از شما حمايت كنند. خود شما حد و اندازه خود در مديريت بنياد را شناختيد . به آنچه گه خود رسيده ايد عمل كنيد و بنياد را رها كنيد.


Reply
no
0
yes
10
1396/04/20 - 13:01
شهيدي انسان شريف و محترمي است ولي بنياد به يك مدير چابك ،‌توانمند ،‌با برنامه كه به لحاظ جسمي كم نياورد نياز دارد.Reply
no
1
yes
9
1396/04/20 - 13:02
آدمي كه مي داند ناتوان است بايد خودش كنار برود

Reply
no
0
yes
7
1396/04/20 - 13:06
قال الامام الصادق - علیه السلام - : اِیاکُم وَ هؤُلاءِ الرُّؤَساءِ الَّذینَ یتَرئَّسونَ فَوَ اللهِ ما خَفَقَتِ النِّعالُ خَلفَ رَجُلٍ اِلاّ هَلَکَ وَ اَهلَکَ.
«بحار الأنوار، ج 73، ص 150»

امام صادق - علیه السلام - فرمود: از رئیس هایی که دوست دارند ریاست کنند، پرهیز کنید. سوگند به خدا، هر مردی کفش ها پشت سر او به صدا در آیند هم خودش هلاک شود و هم آنان که به دنبال او راه می روند (و او را به ریاست قبول دارند).قال الامام علی - علیه السلام - : مَن طَلَبَ الرّئاسَة بِغَیرِ حَقٍ حُرِمَ الطّاعَة لَهُ.
«تحف العقول، ص 321»

امام علی - علیه السلام - فرمود: هر که ناحق به دنبال ریاست باشد، اطاعت از او حرام است.Reply
no
0
yes
6
1396/04/20 - 15:29
رئیسی که قدرت نداشته باشد از خق قانونی همسران جانباز شاعل دفاع کند و به همین راحتی اجازه می دهد که بند سنوات ارفاقی با کلیه حقوق و مزایا از همسران جانباز حذف کنند همون بهنر که بنیاد را رها کند جناب اقای مجتهد تو رو خدا دفاع کنید این بنذ را اجرایی کنند و همه همسران جانباز حاضر و متوفی از سنوات ارفاقی با کلیه حقوق و مزایا بهر مند شوند از اختلاس اقایان کم کنید و به این قشر زجر دیده توجه کنید مگر چند نفر هستن و چه قدر بار مالی دارد

Reply
no
0
yes
13
1396/04/20 - 18:57
اساساً معاونین و مسئولین بنیاد با ایثارگران خصومت دارند انگار که در جنگ با ایشان جنگیده ایم و خدای ناکرده اقوام ایشان را کشته ایم

Reply
no
0
yes
8
سید جعفر
1396/04/20 - 20:14
حدیث از پیامبر داریم اگر مدیری ببیند که کسی هست که بهتر از او می تواند در امور محوله مدیریت و کارایی داشته باشد و پست مدیریتش را ترک نکند محارب با خدا و مفسد فی الارض محسوب میشود . این خود آقای شهیدی است که بهتر از هر کسی میداند آیا توانایی اداره بنیاد را دارد یا نه بشرطی که ایمان کامل به خدا و قیامت و خون شهدا داشته باشد . بزرگترین اشتباه بنیاد تعین درصد جانبازی بود که خیلی از مردان این مرزوبوم دلیرانه جنگیدن و سالم ماندن اما در این دوره شرمنده زن و بچه هایشان هستند

Reply
no
0
yes
20
جانباز
1396/04/20 - 23:52
بجای اینکه چراجناب شهیدی بایدبرود!ازآنهایی که حمایت میکنندبپرسیم چراآقای شهیدی بایدبماند؟به چه دلیل؟کارنامه ایشان دراین چهارسال چیست؟؟؟واقعاچراباید ایشان بمانند؟؟؟باتشکرازفاش نیوز.

Reply
no
0
yes
15
یک رانت خوار
1396/04/21 - 11:29
چرا شهیدی برود؟
این چه توقع بیجایی ست که ایثارگران دارند؟
مگر ما در این سالها کم خون دل خورده ایم تا بتوانیم وقتی اموال بیت المال را حیف و میل میکنیم کسی کاری به کارمان نداشته باشد؟
فکر میکنید این کار ساده ای بوده است؟
چرا به سادگی میخواهید ما کنار بکشیم؟
تازه مسیرهای چپاول را شناسایی کرده ایم و طرحها در سر داریم؟
تازه شما ایثارگران زیاده خواه فکر میکنید چندسال دیگر زنده اید؟
بفکر آخرتتان باشید و ما را با دنیای خود تنها بگذارید.
مگر برای خدا جهاد نکرده اید؟
اصلا مگر ما گفته ایم بروید بجنگید؟
خربزه خورده اید دندتان نرم پای لرزش هم بنشینید.

Reply
no
0
yes
2
محمد فر زند جانباز
1396/04/21 - 19:33
شهیدی برو

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.