شناسه خبر : 54518
دوشنبه 09 مرداد 1396 , 10:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کتابی با طعم زیبای شهادت

هنرمندی است نقاش که طرح های زیادی از چهره شهدای مدافع حرم کشیده و آن را در فضای مجازی منتشر کرده است. این هنرمند که پرتره شهید محمد حسین محمدخانی را نیز نقاشی کرده است، به تازگی کتاب «عمار حلب» را خوانده و در این باره مطلبی نوشته است:

هستند انسانهای فراوانی که زندگی شان سراسر درس است و مطالعه زندگی شان لازم، اما سنت الهی بر آن بوده است تا در میان انبوه مردمان پنهان باشند. شهادت چراغ راهنمایی است تا این انسانها را مشخص کند و حجت را بر جویندگان راه تمام گرداند. شهادت هر شهید، گرچه پایان جهاد اوست اما آغاز جهاد دیگران است برای شناساندن آن شهید به دیگران تا راه گم نشود.کتاب "عمار حلب" شرحی است مختصر از زندگی شهید مدافع حرم محمدحسین محمدخانی که مطالعه آن طعم زیبای شهادت را در کام آدمی می نشاند. ارتزاق جاودان در جوار رحمت الهی گوارای وجود شهید والامقام محمدحسین محمدخانی و دیگر شهیدان مدافع ‌حرم.


 

گفتگوی مجله زن روز با خانم امیرحسینی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi