04 تير 1397/ ۱۱ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54698
1396,پنجشنبه 19 مرداد12:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولان بنیاد مسیر غلط کروبی ها را دنبال نکنند!


مایه تاسف است که بنیاد شهید پس از قریب 40 سال که از انقلاب می گذرد، جای خادم و مخدوم را عوض می کند و بی راهه را انتخاب می کند! کدام جانباز مطلعی است که اذعان به از خود گذشتی اعضای شورای عالی تشکل های ایثارگران نداشته باشد؟

مسئولان بنیاد مسیر غلط کروبی ها را دنبال نکنند!

وفایی مهر - مایه تاسف است که بنیاد شهید پس از قریب 40 سال که از انقلاب می گذرد، جای خادم و مخدوم را عوض می کند و بی راهه را انتخاب می کند! کدام جانباز مطلعی است که اذعان به از خود گذشتی اعضای شورای عالی تشکل های ایثارگران نداشته باشد؟

طرح این بحث که چنین تشکلی وجاهت قانونی ندارد، دقیقاً کپی برداری از وقایع سال های 60 است. وقتی در زمان مسئولیت بنیاد شهید توسط حجه الاسلام کروبی عده ای از جانبازان از رفتارهای غلط خانم کروبی به تنگ آمده بودند و قصد انتقال مشکلات به امام را داشتند، از طرف بنیاد به آنان تهمت ضدیت با نظام مطرح شد.

عجیب است طراح و نویسنده این بیانیه دقیقاً همان مسیر غلط را انتخاب کرده است! کیست که نداند افرادی همچون حاج اقای اسرافیلی زندگی خود و خانواده شان را فدای آسایش و آرامش خانواده شهدا و جانبازان نموده اند؟
اینان صاحبان اصلی انقلاب هستند. آیا به زعم نویسنده بیانیه خودزنی کرده اند؟

جداً مایه تاسف است به جای استفاده از نظرات کارشناسانۀ این تشکل های ایثارگری، این گونه قصد تخریب این عزیزان را دارند.
در بند بعدی بیانیه تهمت سیاسی کاری را به تشکل های ایثارگری وارد نموده تا از این طریق به تضعیف جایگاه تشکل های ایثارگری نائل آیند که این هم بی راهه رفتن است.

آیا شما در این جامعه کسی را پیدا می کنید که گرایش سیاسی نداشته باشد؟ حالا چه شده که این برای صاحبان انقلاب اتهام است؟ معلوم می شود خود این گونه اید و بنا دارید با طرح سیاسی بودن به تخریب این عزیزان بپردازید.

بر فرض اینکه دوستان و نمایندگان ما لزومی در به ثبت رسمی رساندن تشکل ها ندانسته اند، این عدم ثبت رسمی مخل نمایندگی آنان نمی شود و اگر اشاره ای نمایند، خواهید دید که خیل عظیم ایثارگران حامی آنان می باشند.

امیدواریم از طرف ریاست محترم جمهور که صادقانه در رفع معضلات جامعه تلاش می کنند، فردی شایسته را سکان دار بنیاد شهید نمایند تا شاهد چنین بیانیه های خلافی نباشیم.

در بنیاد شهید کم نیستند مدیرانی که خالصانه و مجدانه در رفع مشکلات جامعه ایثارگری خدمت می نمایند و ما دعاگویشان هستیم. امیدواریم با انتخاب شایسته ترین فرد، این خدمات ارزشمند بیش از پیش نمود و بروز و ظهور یابد.


کد خبرنگار : 23


بنیاد     اسرافیلی     کروبی     تشکل های ایثارگرای                            
Reply
no
4
yes
8
جانباز نخاعي
1396/05/19 - 20:25
سلام و احسنت به اين نگاه مثبت
از مسئولين بنياد ميخواهيم
بجاى تقابل با نمايندگان ايثارگران
بفكر اصلاح امور باشند و با فساد سازمان يافته در بنيادشهيد مبارزه كنند.

no
3
yes
8
1396/05/21 - 09:46
باید از سایت فاش نیوز تشکر و قدردانی کرد که از مظلومان دفاع مقدس به درستی دفاع کرده .... آقرین به این شجاعت


no
0
yes
2
باسلام سالهای قبل ایثارگران رااحترام میکردند اما الان کارمندان بنیادبچشم یک دشمن نگاه میکنندخداراشاهد قصدتخریب کسی راندارم عین حقیقت میگویم.ومن الله توفیق
1396/05/22 - 16:59


Reply
no
4
yes
1
1396/05/20 - 03:29
پیشگوئی نمی کنم ولی مطمئن هستم با طرز تفکر رئیس جمهور این مسئله هم با گذشت زمان به فراموشی سپرده می شود هر کس هم که رئیس جدید بنیاد شود محال است چیزی فرق کند این روش همیشه جواب می دهد اینها می گذارند مدتی زمان بگذرد و فراموش شود مگر در برجام و فیش های حقوقی مال مردم خوران و خانه ها و زندگی اشرافانه رو همه مردم ندیدند و نشنیدند ؟ چرا ولی رای دادند رئیس جمهور هم گفته کشور باید طبق نظر و تفکر اکثریت اداره شود
چون نیک نظر کرد، پر خویش در آن دید --- گفتا زکه نالیم که از ماست که بر ماست

Reply
no
1
yes
5
جانباز شیمیایی20درصد
1396/05/20 - 04:38
سلام . در کمسيون هاي پزشکي بنياد هم روال کار همينطور است اگر جانبازي کوچکترين اعتراضي نمايد سريع پرونده اش را راکد ميکنند
ما بايد بجاي تخريب و تهمت تعامل داشته باشيم مگر بيچاره جانبازان چه توقعي دارند بخدا قسم اگر فشار خانواده اشان نباشد اصلا توقع حداقلي هم ندارند . اصلا توان درخواست کردن را ندارند کارشان شده شرمندگي پيش دوست و دشمن .مديران بايد خودشان را بجاي جانباز بزنند تا متوجه مشکلات انها بشوند .

Reply
no
0
yes
5
رضایی
1396/05/21 - 13:25
سلام لطفا از رییس کمیسیون ایثارگران حاج آقا نوروزی سوال کنید قرار بود با سردار کمالی دیدار وگفتمان کنید چی شد چرا به حرفت عمل نمیکنی چرا پشت حرفات نیستی ؟چرا خبری ازت نیست ؟قرارمون یادت رفت این همه فرزندان ایثارگر منتظر ملاقات شما با سردارکمالی روزشماری میکنن!!!کسری فرزندان ایثارگر کجا پیگیری کنیم کسی صدامونو میشنوه

Reply
no
0
yes
0
1396/05/21 - 15:22
به نظر در مورد بیانیه شورای عالی ایثارگران مسله ای رخ داده که اصل تشکیل شورا را به مخاطره انداخته و ان این است که اعضای شورا نباید مواصع سیاسی خود را در قالب شورای عالی ایثارگران مطرح کنند نباید بنام شورا در انتخابات موصع می گرفتند و الان هم اگر موضع سیاسی دارند در قالب حزب یا گروهی که هستند موضع گیری کنند نه شورای عالی ایثارگران . در صورت رعایت این موصوع امکان موفقیت هست

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.