04 تير 1397/ ۱۱ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 54726
1396,شنبه 21 مرداد15:52
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی


مدیرکل بنیاد خوزستان با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی خوزستان گفت: پرونده 210 نفر از متقاضیان درصد جانبازی و یا تجدید نظر با مجروحیت های مختلف مورد بررسی و تعیین درصد قرار گرفت.

کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی خوزستان برگزار شد
به گزارش خبرگزاری آریا، عبدالرضا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان، گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان خوزستان با حضور معاون بهداشت و درمان بنیاد خوزستان، پزشکان متخصص اعم از «ارتوپد»، «مغز و اعصاب»، «چشم پزشک»، «متخصص داخلی»، «متخصص گوش و حلق و بینی»، و «اعصاب و روان»، برگزار شد.
وی گفت: در این کمیسیون که روز پنجشنبه 20 مرداد برگزار شد، پرونده 210 نفر از متقاضیان درصد جانبازی و یا تجدید نظر با مجروحیت های مختلف از جمله شیمیایی، موج انفجار، تیر و ترکش، تروما و اعصاب و روان مورد بررسی و تعیین درصد قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد خوزستان که از روند اجرایی کمیسیون بازدید می کرد، بیان داشت: کمیسیون در دونوبت صبح و عصر از ساعت 9 الی 20 با حضور پزشکان مرکز و همکاران بنیاد استان تشکیل شد.
کمیسیون پزشکی     تعیین درصد جانبازی     بنیاد                                
Reply
no
0
yes
0
جانباز شیمیایی20درصد
1396/05/24 - 06:02
دبير کمسيوني که تشخيص ندهد ريه دچار گاز خردل شده يا نيکوتين سيگار بايد برود غاز چراني ...
چرا حق جانبازان شيميايي به اين راحتي و با زدن تهمت سيگاري بودن از بين ميرود ... بنظر شما جانبازاني که سيگاري بودن از شيميايي شدن مصون بودند ....بترسيد از اه و ناله هاي خانواده اين جانبازان که بعلت فقر و نداري متلاشي شدند ....غ/ط

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.