02 آذر 1396/ 04 ربيع الأول 1439
شناسه خبر : 54880
1396,یکشنبه 29 مرداد13:44
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تسهیلات استخدامی جانبازان برای کسری ساعت کار


س - این قانونی که عرض کردین برای کسر ساعت کار تا 50٪  در.خصوص فرزندان جانباز 70 درصد از کجا باید پیگیری کنیم تا به نتیجه برسیم؟
ج-  برای استفاده از ماده 11 قانون تسهیلات استخدامی جانبازان موضوع کسرساعت کار  تا 50 درصد ساعت کاری در هفته ، جانباز متقاضی باید با مراجعه به کمیسیون پزشکی بنیاد  و تعیین میزان کسر ساعت ،  فردشاغل مورد نظر که می تواند هر کدام از فرزندان ، همسر یا فرد دیگری باشد  را از طریق بنیاد به دستگاه محل خدمت آن فرد برای استفاده از کسر ساعت کاری معرفی کند و دستگاه ملزم به اجرای آن خواهد بود .

 

س - سلام روز بخیر قبل از درخواستم میخواستم تشکر فراوان کنم بابت کمکتون چون در مورد ماموریت آموزشی در سازمان ثبت اسناد به نتیجه رسیدم و در ادامه خدمتتون عرض کنم درکانالتون در مورد سهم ریالی بحثی 10 میلیونی برای فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد چیزی عنوان نکردین اگه در مورد این قانون اطلاع دارید یه اطلاع رسانی کنید
ج- در قانون آمده است که در صورتی امکان واگذاری زمین ممکن نباشد مبلغی که هر ساله متناسب با نرخ تورم تغییر خواهد کرد به ازای واگذاری  زمین به مشمولین این قانون پرداخت شود .  این مصوبه ایراد جدی کارشناسی دارد و ایثارگران تا آنجایی که از واگذاری زمین کاملا" مایوس نشده باشند از آن استفاده نکنند.

 

س سلام عصر بخیر بفرمایید از ماده 38 اونهایی که تایید شدن خبری در دست نداری چون امثال من بنده خیلها تایید شدن ولی اجرا نکردند در ضمن حق پرستاری هم خبری نشد که نشد واقعا خدا صبری به برادران رزمنده کنه
ج- فعلا"‌مشکل اساسی منابع مالی است که به یک مانع جدی در مسیر اجرا شدن بسیاری از قوانین قرار گرفته است .

 

س - سلام ممنون که جواب میدید برادر ایا دفترچهای خدمات درمانی ماها که از بنیاد وحالت اشتغال میباشیم و بسیجی هم هستیم نمیره زیر نظر نیروهای مسلح یا نه همان سایر اقشار میباشد ممنون
ایا کارت حکمت به ماها تعلق نمیگیره

ج- خیر همچنان زیر نظر بنیاد خواهید بود .
کارت حکمت حسب قانون تعلق می گیرد ولی بنیاد با نیروهای مسلح باید این مشکل را رفع و با هماهنگی قانون را اجرا کنند.

 

س - سلام چنانچه قبلا هم پرسیدم دخترم در مرحله گزینس و بهداست میباشد چون بدون سهمیه ایثارگری در ازمون استخدامی پذیرفته شد ایا مشمول مقررات استخدام رسمی قطعی از بدو استخدام خواهد شد؟ چون اعطا ماموریت اموزشی به دوره ازمایشی تعلق نمیگیرد برامون اهمیت دارد
ج- اگر با کسب حد نصاب قبولی در سهمیه آزاد پذیرفته شده باشند این موضوع مانع از بهره مندی ایشان  از امتیازات مقرر در سهمیه ایثارگری نمی باشد و باید از ابتدا به صورت رسمی قطعی استخدام شود.




جانبازان     ماده     تسهیلات ماده 11                                
Reply
no
0
yes
0
مهدی
1396/05/30 - 02:20
با سلام
بنده فرزند جانباز 35 درصد هستم که از محل سهمیه بنیاد استخدام کشوری شده ام در مرحله گزینش بنده را رد کرده اند اما با شکایت و اعتراض در دیوان عدالت اداری بنده استخدام و مشغول به کار شدم البته بصورت پیمانی الان با توجه به قانون استخدام رسمی قطعی فرزندان جانباز چگونه میتونم برای تغییر وضعیت به رسمی اقدام کنم ؟





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.