31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 55086
1396,پنجشنبه 09 شهريور11:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

به کمیسیون ارجاعم نمی دهند!


ایمان آقازاده بالکانلو- ایمان آقازاده جانباز ۲۰ درصد از کارافتادگی شیمیایی با کد جانبازی ۰۴۱۲۰۱۶۱۰۶ هستم. در موقع اعزام به کمیسیون پزشکی برای احراز اینجانب نواحی گوش و اعصاب و روان را نیز اعلام نمودم و در نامه اولیه سپاه هم قید شده ولی فقط به شیمیایی رسیدگی شد.

  حال با وجود تمامی مدارک پزشکی از جمله اعصاب و روان و وزوز گوشی و جای ترکش در پیشانیم و جای، جای بدنم و همچنین صورت جلسه فرمانده گردان و فرمانده گروهان و مسئول بهداری آن زمان و دو نفر از همرزمانم در زمان خدمت و حادثه امضاء و تائید امضاء فرمانده گردان نیز به سپاه شهدای ارومیه رسیده و علاو برآن فرم مخصوص دو نفر همرزم زمان خدمت که توسط ایثارگران یگان خدمتیم تهیه و تنظیم گردیده و یک بار هم در همان سال یعنی سال ۶۶ توسط بهداری گردان به بیمارستان شهرستان مراجعه داشتیم و نامه بیمارستان نیز به تایید شبکه بهداری شهرستان رسید.

 به خاطر موج انفجار به بیمارستان مراجعه داشتم، همه مدارک رایگان خدمتی اولیه طی یک پروند کامل به ایثارگران سپاه شهدا ارسال نموده ولی ایثارگران سپاه شهدا بنده را به کمیسیون ارجاع نمی دهد. حال با عنایت به مراتب فوق بنده چه کار کنم و از چه راهی حق و حقوقم را پیگیری نمایم.

ضمنا اینجانب از سال ۱۳۶۵ تاکنون بسیج فعال هستم و آخرین یگان خدمتیم گردان دوم امام حسین علیه السلام شهرستان میاندوآب میباشد  ...

با تقدیم احترام ایثاگر و جانباز
جانباز     اعصاب و روان     بهداری     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.