31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 55111
1396,چهارشنبه 08 شهريور12:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

قابل توجه آموزش و پرورش کرمان!


مجید گیلانی- در سال 93 با درخواست خودم با 26 سال سابقه در سن 41 سالگی بازنشست شدم. 9 ماه و 14روز در جبهه بودم. تا به حال زمین. وام ... هیچی ندارم. در دو اتاق با مادرم و 3 فرزندم زندگی می کنم. چرا به من زمین یا وام مسکن نمی دهند. از آنجایی که حقوقم جوابگو نیست فرزندم را از دانشگاه برداشتم.

 چون شهریه و خرج و مخارج بیشتر از حقوقم هست. آیا میتوانم برگردم به کارم؟ چون به جز معلمی شغل دیگه ای بلد نیستم. ماشینم آردی مدل 83 هست و غراضه شده. برای مسافرکشی مناسب نیست. چه کار کنم؟

  شما بگید و یه راهی برای ما رزمندگان باز کنید. واقعا" اجاره نشینی سخته. بخصوص دو تا اتاق. خیلی از همراهیانم که جبهه بودن، خونه. زمین. مغازه. ماشین و وام های خوب گرفتن اگه متن من را خوندین، به خون فرمانده شهیدم سردار برزگر قسم فکری به حال من بکنید. تقاضا بازگشت به کار دادم اما مشکل زمین. ماشین. خانه کلافه ام کرده. پیش خداوند گم نمیشه. اگه حقم هست تحقیق کنید و هر کاری تونستین برام انجام بدین.

  چرا باید من در اوج عصبانیت تقاضای بازنشستی بدم؟ 9ماه و 13 روز جبهه در سن 13سالگی زیر صندلی اتوبوس تا اهوار فقط بینی ام از داخل کیسه خواب برای نفس کشیدن بیرون بود. چون قبلا" 2 بار از اهواز برم گرداندن. همیشه پشت سر بزرگترها قایم می شدم. 3بار دست تو شناسنامه بردم.ک شناسنامه انوقت من مشخص نبود متولد چه سالی هستم؟

 کسی که هیچکس از اعضا خانواده شون رنگ جبهه را ندیده بود.باعث شد من تقاضا بازنشستگی دادمِ.الان با 6نفر در 2 اتاق با حقوق بازنشستگی که دانشسرا تربیت معلم بودم رندگی می کنیم. دخترم را از دانشگاه برداشتم، چون توان پرداخت هزبنه را نداشتمِ. حق من وامثال من 100صدمتر زمین نبود؟ 1اتاق ازخودم داشته باشم.؟

پرونده من گم شده تقصیر کی هست؟ به داد ما برسین.


کد خبرنگار : 20


بازنشسته     رزمنده     معلم     فاش نیوز     پیش از موعد                        
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.