04 بهمن 1396/ 07 جمادى الأولى 1439
شناسه خبر : 55267
1396,چهارشنبه 15 شهريور12:18
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اگر جنازه ام به دست نیامد ناراحت نشوید


به مناسبت رجعت پیکر مطهر شهید حسن جنگجو بعد از ۳۴ سال به تبریز، وصیت نامه این شهید با دستخط خودش در اختیار مخاطبان عزیز قرار می گیرد.

متن وصیت نامه بشرح ذیل است:

بسمه تعالی
انّا لله و انّا الیه راجعون .


ما از آن خداییم و بسوی او باز میگردیم (قرآن مجید)

ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد (امام خمینی)

شهید نظر می کند به وجه الله (امام خمینی)


اینجانب حسن جنگجو فرزند محمد برای لبیک گفتن به فرمان امام زمان و نائب بر حقش امام خمینی به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدم و از خداوند متعال میخواهم که به همه رزمندگان جمهوری اسلامی ایران پیروزی نصیب کند و برای تمام مسلمین جهان و مخصوصا مسلمانان ایران زیارت حرم با صفای امام حسین(علیه السلام) را نصیب کند و از خداوند می خواهم که در راه اسلام برای من شهادت هم نصیب کند.
 
"از پدر ومادرم میخواهم که مرا حلال کنند و اگر شهادت نصیبم شد برایم گریه نکنند ولباس سیاه نپوشند و اگر جنازه من به دست نیامد ناراحت نشوند و به عوض سر قبرشهدای دیگر بروند."از پدر ومادرم ، برادرانم ، خواهرانم می خواهم که تا آخرین لحظه عمرشان از فرمان امام خمینی که نائب برحق امام زمان است اطاعت کنند و از این خط خمینی که خط سرخ و شهادت امام حسین (علیه السلام) است پشتیبانی کنند و از برادران حزب الهی تقاضا دارم وقتی که خداوند برایم شهادت نصیب کرد سنگرهای خالی ما را پر کنند و از برادران پشت جبهه هم می خواهم که به گروهکهای منحرف و غیر اسلامی امکان فعالیت ندهند و هر کجا آنها را مشاهده کردند سرکوب کنند.

از همه دوستان و آشنایان مخصوصا از برادران که در مسجد فعالیت می کنند می خواهم که مرا حلال بکنند و من از برادران جهادگر که در جهاد سازندگی تبریز فعالیت در راه خدا می کنند مرا حلال کنند والسلام ودر آخر هم این دعای همیشگی ملت حزب ا... را تکرار کنند خدایا،خدایا، تورا به جان مهدی تا انقلاب مهدی ، خمینی را نگهدار.
 ۱۳۶۱/۰۷/۰۲    

* ائل پرس    
پیکر شهید     حسن جنگجو     دفاع مقدس     وصیت نامه                            
نظری بگذارید
chapta

بنر سروش و آی گپ
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.