شناسه خبر : 55301
یکشنبه 19 شهريور 1396 , 09:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تشییع پیکر شهید شفیعی در اسلامشهر

تشییع پیکر شهید پیش از ظهر جمعه و با حضور مردم ولایت مدار شهرستان اسلامشهر، تعدادی از مسؤولان‌ شهرستان و کارکنان سپاه حضرت سید الشهدا(ع) پیکر شهید «حاج محمود شفیعی» از شهدای مدافع حرم در اسلامشهر تشییع شد.

مردم مومن و قدرشناس اسلامشهر پیکر این شهید مدافع حرم را بر بالای سر بلند کرده و تا مزار شهدای امام زاده عقیل(ع) همراهی کردند.

شهید حاج محمود شفیعی، بسیجی اسلامشهری است، که در سال ۹۴ و در پیکار با تروریست های تکفیری، در دفاع از حرم آل الله به شهادت رسید.

پیکر این شهید مدافع حرم آل الله، چند روز پیش، پس از ۲۰ ماه انتظار در میان استقبال پرشور هم رزمان و دوستان وارد کشور شد.

بر اساس این گزارش، مراسم وداع با پیکر شهید شفیعی، چهارشنبه ۱۵ شهریور در حرم امام زاده جعفر(ع) شهرستان پیشوا و پنجشنبه، ۱۶ شهریور ماه بعد از نماز مغرب و عشاء، در مسجد حضرت ولیعصر(عج) اسلامشهر برگزار شد.

به پاس رشادت‌های  این شهید، مردم قدرشناس و خداجوی اسلامشهر وی را تا آرامگاه ابدی بدرقه کردند.

منبع: مهر
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi