30 خرداد 1397/ ۰۶ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 55375
1396,سه شنبه 21 شهريور15:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انتصاب مشاور جدید رئیس بنیاد شهید در امور بانوان


نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در احکام جداگانه‌ای مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد و مشاور در امور بانوان شاهد و ایثارگر را منصوب کرد.

بنیاد شهید

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی علی گودرزی را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد. در بخشی از حکم رئیس بنیاد اظهار امیدواری شده است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم به دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گیرد.

این انتصاب با توجه به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و بازنشستگی محمود ناظری مدیرکل سابق برنامه و بودجه انجام شده است. معاون رئیس جمهور همچنین طی حکم دیگری خانم نرگس جلیلی را به عنوان مشاور در امور بانوان شاهد و ایثارگر منصوب کرد و از خدمات خانم صدیقه کاوه در طول مدت خدمت به عنوان مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر تشکر کرده است.

نرگس جلیلی همسر جانباز و از نخبگان مرکز دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر است که به عنوان مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر منصوب شده است.

انتهای پیام/
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.