26 تير 1397/ ۰۴ ذو القعدة ۱۴۳۹
شناسه خبر : 55400
1396,چهارشنبه 22 شهريور11:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

قابل توجه امور ایثارگران سپاه اهواز


تا کنون چند بار برای کار یکی از معسرین که در یکی از شهرستان های استان خوزستان برایش پرونده تشکیل داده شده است. به امور ایثارگران سپاه ولیعصر مستقر در بسیج امام علی (ع) زیتون اهواز مراجعه کرده ام. بدون استثناء برخودهایشان بد و تحقییر آمیز بود.

 امروز از کوره در رفتم به یکی از مسئولین آنجا گفتم چرا جواب درستی به ایثارگران نمی دهید؟ چرا به کارهایتان نظم نمی دهید؟ این چه وضعی است که هر دفعه یک جواب گمراه کننده ای به این بندگان خدامی دهید.گفت مورد شما باید خودش بیاید گفتم وکالت اداری از وی دارم گفت ما وکالت را قبول نداریم. گفتم قانون قبول دارد شما قبول ندارید؟

 گفت می توانی بروید با حقوقی ما صحبت کنید گفتم محل حقوقی تان کجاست. آدرس 7 کیلومتری در اهواز را داد. گفتم کارهایتان درست نیست ایثارگران را اذیت می کنید. سه ماه است که پرونده این بنده خدا از شهرستان به اهواز آمده است و معلوم نیست چه بر سر این پرونده آورده اید. شاید گمش کرده اید. گفت چیزی گم نمی شود گفتم خب پرونده را نشانم بدهید گفت نمی توانیم به شما نشان بدهیم گفتم چون خبر ندارید که کجاست و حتما گم شده است. جر و بحث حسابی با وی کردم.

برادران فاش نیوز: این آقایان گمان می کنند هر طور می خواهند می توانند با این بندگان خدا برخورد کنند. متاسفانه به معسرین به دید گدا نگاه می کنند. اصلا نظم در کارهایشان ندارند. تا سئوالی می کنید فورا" می گویند سرمان شلوغ است و وقت نداریم و.... در صورتی که مشکلاتشان به دلیل بی برنامگی آنان است.


کد خبرنگار : 20


معسرین     خوزستان     پرونده     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1396/06/22 - 14:10
امورایثارگران که مستقر در سپاه امام علی ع نزدیک بیمارستان ابوذر در زیتون کارمندی است زیر نظر سپاه ولیعصر(خوزستان سابق) در جاده اندیمشک - اهواز است. زیر نظر سپاه اهواز نمی باشد.عنوان را عوض کنید بنویسید قابل توجه امور ایثارگران سپاه ولیعصر خوزستان.

Reply
no
0
yes
7
جانباز
1396/06/22 - 14:20
خدا نگذره

Reply
no
0
yes
2
یوسف
1396/06/24 - 06:49
حدود پنج سال است که ايثارگران را در سازمانها و ادارات تحويل نمي گيرند ....

خدا را شکر که دادگاهي مان نکردند ...

معسر و مستمري بگير يعني صدقه دادن به جانباز ....

اين است معني ايثار و دفاع از وطن ....

هنوز جانباز شيميايي 20درصد کارت شناسايي ندارد ....کجاي اين کار بار مالي دارد ....

البته و صد البته دفاع از ناموس وطن بايد بار مالي داشته باشد ...

Reply
no
0
yes
3
1396/06/27 - 02:50
هرکس در هر لباسی و در هر پست مقامی به به ایثارگران خدمت صادقانه میکند خدا از هر شری در امان نگه دارد ولی اگر خواسته یا ناخواسته بدی میکند و باعث هتک حرمت تضییع حق حقوقشان میشوند...

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.