31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 55416
1396,پنجشنبه 23 شهريور10:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ابراز ارادت وزیر بهداشت به ایثارگران


هاشمی: توجه به خانواده شهدا و ایثارگران یکی از اولویت های وزارت بهداشت است

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران وجانبازان را برای مسئولان افتخار بزرگی دانست و گفت: دستاوردهای نظام اسلامی مدیون خانواده شهدا و ایثارگران است و یکی از اولویت های این وزارتخانه توجه بیشتربه آنان است.

به گزارش ایرنا، دکترسیدحسن قاضی‌زاده هاشمی چهارشنبه شب درجمع پزشکان پیشکسوت دوران دفاع مقدس با بیان اینکه موتورمحرکه ما درجنگ هشت ساله ایمان به تحقق وعده الهی به معنای واقعی کلمه بود، اظهارکرد: شاید مهمترین کاری که یک مسئول می تواند انجام دهد، عمل صحیح به وظایفی است که بر عهده دارد.

وی افزود: درصورتی که مسئولان به طور صحیح به وظایف خود عمل کنند، شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها خوشحال خواهند بود چرا که خواهند دید راهی را که انتخاب کرده اند، گم نشده و ادامه دارد.
وی با اشاره به فعالیت ها و خدمات ارایه شده به خانواده معظم شهدا، ایثارگران در مدت چهارسالی که گذشت کافی نیست، بیان داشت: خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران در دولت و بدنه اجرایی خیلی مظلوم هستند و هر چه برای این جامعه کار شود در مقابل ایثارگرای آنان کم است.

وزیر بهداشت اضافه کرد: ما باید بیش ازاینها به جامعه ایثارگرمان توجه کنیم چرا که نسل جوان ما که علاقه مند به امنیت و اقتدار کشور هستند نگاهشان به این است که ما با قهرمانانمان در دوران هشت سال دفاع مقدس چگونه برخورد می کنیم.
قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: با آمدن سردارفتحی مشاور وزیر در بهداری رزم، یک کار مقبول باید انجام می شد و آن این است که خاطرات و تجربیات جنگ درباره فداکاری های پزشکان و پرستاران تدوین شود.

وزیر بهداشت گفت: از مسئولین امر در وزارت بهداشت درخواست کرده ایم برای نشان دادن فداکاری های پزشکان در دوران دفاع مقدس سریال هایی از گروه A تهیه کنند، چرا که این امر برای تقویت باور مردم به پزشکان موثر است.
قاضی زاده هاشمی بیان داشت: چند سناریو نوشته شده و امیدواریم با حضور ایثارگران و پیشکسوتان حوزه بهداشت شاهد به تصویر کشیدن بخشی از حقیقتی باشیم که در آن دوران اتفاق افتاده است.

وزیر بهداشت با اشاره به نزدیک شدن هفته دفاع مقدس گفت: بهترین دوران زندگی ما در سال های دفاع مقدس بود که با افراد و شهدایی مانند شهید فتاحی گذراندیم که امروز خانواده این شهید را در جمع خود داریم.

قاضی زاده هاشمی یادآورشد: کشور ما باید بتواند به تمام معنای نه شرقی، نه غربی در دنیا جلوه کند و همچنین با برخورداری از آزادی در حدی که در قانون اساسی تعیین شده معنای واقعی حقوق شهروندی را در کل جهان نشان دهیم.
وی افزود: ما هنوز در میانه راه هستیم و تلاش می کنیم به وعده هایی که خداوند به ما داده، که همان نصرت و پیروزی است برسیم.
وزیر بهداشت ادامه داد: در حوزه اقتصادی و اشتغال کشور مشکل داریم و همین آسیب های اجتماعی محصول این مشکلات است که زیبنده ای کشوری مانند جمهوری اسلامی نمی باشد.
قاضی زاده هاشمی ادامه داد: باید برای حل آنها تصمیم گرفت و جراحی کرد تا بهبودی حاصل شود.

خبرنگار: حسن حیدری * انتشار: حسین فتح الهی
وزیر بهداشت     هاشمی     ایثارگران     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
5
رزمنده ,وزیر25
1396/06/23 - 12:48
زعمل کار برآید به سخندانی نیست...پس لطفاحداقل 30درصد تخفیف فرزندان رزنده رادردانشگاهها اعمال فرمایید...به یتیم خیلیها وای میگن ولی کمترکسی نون میده

Reply
no
0
yes
4
رزمنده ,وزیر25
1396/06/23 - 13:04
مصوبات مجلس بیشتر به سراب شباهت دارد تاواقعیت آن ازکسری خدمت واین از 30درصد تخفیف شهریه دانشگاه فرزندرزمنده ..که افتادن دنبال متولی...

Reply
no
0
yes
4
شهبازیان
1396/06/23 - 13:20
جناب وزبر محبت دارند لذا از ایشان خواهشمندیم دستورالمل اجرابی برنامه ششم توسعه مربوط به ایثارگران را ابلاغ کند در شهرستان اعلام میکند دستور العمل اجرایی اش راوزارت بهداشت ننوشته وابلاغ نکرده است!

Reply
no
0
yes
2
رزمنده
1396/06/23 - 19:13
ارادت خالی فایده نداره...برنامه ششم را اجراکنیددردانشگاهها

Reply
no
3
yes
0
جانبار و رزمنده
1396/06/24 - 00:12
با سلام بنده به عنوان یک جانباز و رزمنده و عضو کوچکی از جامع ایثارگران از طرف خودم از ایشان تشکر می کنم و همیشه نسبت به ایشان ارادت خواصی داشته و دارم یکی از انتخاب های درست ریاست محترم جمهور انتخاب جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت و درمان است خدا حفظ شان کند

Reply
no
4
yes
0
یوسف
1396/06/24 - 06:32
ممنون از وزير محترم بهداشت ....

زنده باشند و سربلند

Reply
no
0
yes
5
سید ابوالفضل
1396/06/24 - 07:15
متاسفانه به شدت دروغ می گوید بنده بارها با ایشان مکاتبه کردم برای اجرای قانون حمایت از رزمندگان که من را کوبیدن به سقف و ...

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1396/07/16 - 19:27
....ارادت را نشان بده یکی ازارادتهای شما دوشیدن خون خانواده دانشجویان مهمان روزانه فرزند رزمنده ..دردانشگاه بانام شهریه علیرغم غیرمجازخواندن دیوان عدالت اداریست.و.و.و

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.