03 مهر 1397/ ۱۵ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 55586
1396,چهارشنبه 29 شهريور12:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برخورد " افضل طوس" با خانواده ایثارگران


بیش از 50% سپرده گذاران موسسه فوق الذکر از خانواده های معزز شهداء، جانبازان و آزادگان هستند که همه سپرده گذاران به دو دلیل، نقدینگی شان را در موسسه "افضل طوس" سپرده کرده اند.

برخورد

سیدعلی تقی آبادی - جناب سیف، ریاست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اخیرا" و بارها درمصاحبه های مطبوعاتی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران رو به خبرنگاران و دوربین و در مقابل چشم مردم، دروغ گفته اند!

درمورد موسسات مالی و اعتباری که می فرمایند اینگونه موسسات غیرمجازند.

بایدجهت استحضار هموطنان و یادآوری به جناب سیف گفت که روی تابلوهای نصب شده برسردرب موسسات مالی و اعتباری درج شده بود "تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران" و جالب تر اینکه اکثر موسسات در صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران تبلیغات داشته اند.

 حقیر در اینجا عرضم درخصوص موسسه مالی و اعتباری افضل طوس میباشدکه بایدگفت بیش از50%سپرده گذاران موسسه فوق الذکر ازخانواده های معزز شهداءجانبازان و آزادگان هستند که همه سپرده گذاران به دو دلیل، نقدینگی شان رادر موسسه افضل طوس سپرده کرده اند.

اول به این خاطرکه بر روی تابلوی نصب شده برسر درب شعبات افضل طوس درج شده بود، تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دوم به دلیل اینکه پشتوانه اش را بنیادشهید و امور ایثارگران می پنداشتند!

 در اینجا جهت یادآوری به دولت مردان ومتولیان اقتصادی یاد فرمایش جناب دکتر روحانی افتادم که در مناظره ها خطاب به جناب حاج آقای رئیسی می گفت :«شمارابه امام رضا (ع) قسمتان میدهم که از امام رضا(ع) خرج نکنید بگذاریدامام رضا(ع)برای مردم بماند.»

بایستی عرض کنم درخصوص موسسه افضل طوس ازنام شهداءو ایثارگران نه استفاده، بلکه سوءاستفاده کرده اند.

 جناب سیف، سوال حقیر از شمااین است: چرادر بدو شروع به کارتان که بیش از 4سال است که سکاندار بانک مرکزی هستید، نیامدید اعلام کنید که موسسه افضل طوس مجوز بانک مرکزی را ندارد؟ حال بعد از 4سال که سپرده گذاران افضل طوس به مرز 2 میلیون سپرده گذار رسیده،(باسود مثلا21%،) آمده اید و این سناریو را راه انداخته اید!

 حال بیش از3ماه است چنان استرسی به سپرده گذاران واردکرده ایدکه بیش ازهزاران نفر از آنها دربیمارستان ها بستری شده اند و به لطف شما، بیش ازصدهانفر هم به دیار باقی رفته اند! حال هم که به اصطلاح قرارشده است با بانک آینده ادغام شود!

درعرض این یک ماه چند ساز زده اید؟

 بایستی گفت سرکرده چپاولگران قرن گذشته شرف داشتند به چپاولگران و اختلاس گران امروزی! چراکه لااقل پایبند یک سری مرام و مردانگی بودند، ولی شما و همکارانتان و جناب وزیر امور اقتصاد و دارائی پایبند هیچ مرام و تعهدی نبوده و نیستید، چراکه اگر بودید لااقل به امضای خود احترام می گذاشتید!

نمیدانم به روز رستاخیز ایمان دارید؟ که فکر نمی کنم اعتقادی داشته باشید،چراکه اگراعتقاد داشتید، نه تنها بامال مردم که باجان مردم بازی نمی کردید.

لااقل به این بیاندیشیدکه آیندگان درباره تان چگونه قضاوت خواهندکرد؟

جناب سیف چنانچه عرایض حقیر را نادرست می دانید؟ پس بایدنتیجه گرفت که شما و وزیراقتصادودارائی اینکاره نیستید. پس بیائید استعفاء بدهیدشایدکاربلدی پیداشدو مشکلات مردم را حل کرد.

جناب سیف درادامه عرایضم درخصوص خودم عرضه بدارم که سی سال است که ازمسافرتمان زدیم، درست نخوردیم، درست نپوشیدیم تا بلکه پس اندازی داشته و فردا روزی که فرزندانم بزرگ شدند، دستانم را جلوی هرکس و ناکسی دراز نکنم. و امروز همان روز است که رسیده و حال به لطف شما، محتاج نامردان شده ام!

به قول معروف عنان مال خویش به غیرمسپارکه به وقت حاجت کم ازگدائی نیست. امروزِ من شده همان گدائی و این را بدانید که هزاران نفرمن جمله خود حقیر هرروز نفرین تان می کنیم.

درخاتمه عرایضم هرکس درهرپست ومقامی که هست وخدمت می کندو البته درقبال خدمتش مزد دنیوی اش را میگیرد و اجر اخروی او با خداوند مهربان است موفق باشد و هرکس درهرپست و مقامی که هست  و مزدش را میگیرد، ولی طمع کرده و مال مردم را هم از آن خود دانسته، بداندکه تاوان سختی بایدپس بدهد.

طول عمر بزرگ جانبازانقلاب امام خامنه ای را ازخداوندمتعال مسئلت می نمائیم.


کد خبرنگار : 20


بانک آینده     افضل طوس     سپرده گذاران     خانواده شهداوایثارگر                            
Reply
no
0
yes
1
مرتضی خاکپور
1396/06/29 - 18:35
...

قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دائمی می‌شود ؟!

براندازی جمهوری اسلامی هم مبارکتان باشد ؟!

پولها را برای خودتان پارو کنید ؟!

رزمندگان و جانبازان بالاخص ۵% جبهه را به دریا بریزید ؟!

و قدرتمند و ثروتمند شوید ؟!

ما هم بدبخت تر و بیچاره تر می شویم ؟!

و خدا :

انتقام ما را از شما ظالمان می گیرد ؟!

و همه دلار ها را به باد می دهد ؟!

یعنی هر یک دلاری که از ما می گیرید که فقیر شویم :

ملیون ها دلار را خدا از شما دور می کند ؟!

و به باد فنا می دهد ؟!

و ایران هیچ وقت به سامان نمی شود ؟!

و البته برای شما مهم نیست ؟!

مهم برای شما اینست که :

بچه های جبهه و جنگ خاموش شوند ؛

تا شما نجومی بگیرید ؟!

حتی اگر ایران نابود شود ؟!

حتی اگر شیعه مضروب شود ؟!

Reply
no
0
yes
0
حسن
1396/07/04 - 00:45
درود بر شرفت سید علی
الحق والانصاف حرف حساب زده ای.
اگر می بینی جوابی نمیدهند چون حرف حساب جواب ندارد
ارادتمند حسن سرچاهی صومعه

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.