10 فروردين 1399/ ۰۵ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 55896
1396,شنبه 15 مهر13:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز
روایت حماسه‌های فاطمیون

«دشمن از هول جان می‌لرزد»/فیلم


کلیپی از حماسه‌های لشکر همیشه پیروز فاطمیون به مناسبت پیروزی‌ها و فتوحات اخیر رزمندگان فاطمیون در سوریه در مقابله با داعش توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون تهیه شده است.

تشییع پیکر سه شهید لشکر فاطمیون

 فاطمیون در سال 1390 شمسی با تلاش‌های شهید توسلی(ابوحامد) با گردآوری 22 نفر برای دفاع از حرم تشکیل شد. تبدیل به تیپ شد و امروز با دارا بودن چند هزار نیرو با نام لشکر فاطمیون با نام عربی(لواء فاطمیون) شناخته می‌شوند. لشکر فاطمیون دارای چند هزار نیروی متعهد و متخصص می‌باشد که به تصریح بسیاری از حاضران در جنگ سوریه، این لشکر عامل موفقیت جبهه مقاومت و حفظ حرم حضرت زینب(س) می‌باشد، تا جائیکه در جریان تصرف بلندی‌های اطراف لاذقیه شخص سید حسن نصرالله به رزمندگان فاطمیون تبریک گفت، مناطقی که مدت‌ها در دست تروریست‌ها بود و کاری از جانب ارتش و نیروهای حزب‌الله بر نمی‌آمد.

کلیپی از حماسه‌های لشکر همیشه پیروز فاطمیون به مناسبت پیروزی‌ها و فتوحات اخیر رزمندگان فاطمیون در سوریه در مقابله با داعش توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون تهیه شده است. این کلیپ با صدای صادق آهنگران است که می‌خواند: «غم مخور چون که لشکر داری/این همه یار و یاور داری/دشمن از هول جان می‌لرزد/بس که عباس و اکبر داری».

این کلیپ در ادامه قابل مشاهده است:


downloadفاطمیون     فاش نیوز     کلیپ                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.