02 مهر 1397/ ۱۴ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 55936
1396,سه شنبه 18 مهر13:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز
هشدار یک جوان نسل سومی به مسئولین:

ادعای مدیریت بر مبنای دین و شریعت!


صاحبان این خون های ریخته شده از شما سوال می کنند و پاسخ آن سخت است. من که جنگ را درک نکرده ام از قرار گرفتن در مقابل شهدا برای پاسخگویی به سوالاتشان ترس دارم چه برسد که بخواهم در محضر خداوند و نزد پیامبر و امامان معصوم جوابگو باشم.

ادعای مدیریت بر مبنای دین و شریعت!

جواد جوانمردی - طبق صحبت هایی که با تعداد زیادی از خانواده محترم شهدای فامیل، محله و شهرمان انجام دادم متوجه شدم که بعد از جنگ دوستان نزدیک و همرزمان شهدا هم که در جنگ با آنها حضور داشتند و حتی در لحظه شهادت در کنار شهید حضور داشتند آنها را فراموش کرده اند و متاسفانه با اتمام جنگ، در پست های مختلف مشغول شدند و به خاطر گرفتاری دنیوی  شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها خصوصا" فرزندان شهدا را فراموش کرده اند و نسبت به گرفتاری ها و مشکلاتشان بی تفاوت شده اند.

نمونه اش همین خانواده شهید موسوی است که سال ها کسی جوابگوی مشکلاتشان نبوده و نیست!
من اطمینان دارم اگر دوستان این شهید کمر همت بسته بودند این پرونده این همه سال بلاتکلیف نمی ماند.

 علت بلاتکلیفی را فرض بر این می گذاریم که تا قبل از انتشار این رنج نامه مسئولین دلسوز از گرفتاری و کوتاهی که در حق این شهید و خانواده اش صورت گرفته با خبر نبوده اند، اما حالا که من جوان 23 به سادگی از طریق اینترنت می توانم از موضوع با خبر بشوم، چطور هنوز مسئولین با خبر نشدند و تا کنون کسی رسیدگی نکرده است؟
مسئولین مگر ادعا نمی کنند که بر مبنا دین و شریعت حکومت می کنند؟
مگر مولای ما امام علی (ع) به خاطر با خبر نشدن از مشکلات و گرفتاری خانواده یکی از شهدا که چند فرزند داشت و به سحتی روزگار سپری میکرد خودش را سرزنش نمی کرد و خودش را مستحق عذاب الهی نمی دانست و مگر وقتی شنید خود شخصا در جهت جبرانش سریعا اقدام نکرد؟
شماچطور می توانید این کوتاهی ها را جواب بدهید؟

  علی(ع) معصوم بود ولی از خشم خداوند به خدا پناه می برد.
 مرا بخاطر مطلبی که میخواهم بگویم ببخشید اگر اعتقاد دینی هم ندارید کمی انصاف داشته باشید. اگر این رزمنده شهید و امثال او در روزهای اول تجاوز صدام و ابرقدرتهای شرق و غرب به کشورعزیزمان همه چیزشان را رها نکرده بودند و به یاری اسلام و دفاع از سرزمین و مردم کشورشان به صحنه های نبرد نرفته بودند امروز شما مسئولین با آرامش و رفاه پشت میزهای ریاست که ثمره خون هزاران شهید مثل شهید موسوی است ننشسته بودید و خانواده هایتان هم از مزایای شغلی شما برخوردار نبودند.!
به خود بیایید...

 صاحبان این خون های ریخته شده از شما سوال می کنند و پاسخ آن سخت است. من که جنگ را درک نکرده ام از قرار گرفتن در مقابل شهدا برای پاسخگویی به سوالاتشان ترس دارم چه برسد که بخواهم در محضر خداوند و نزد پیامبر و امامان معصوم جوابگو باشم.
پس تا دیر نشده به وظیفه خود عمل کنید و حق را در نظر بگیرید.

خدا عاقبت همه را ختم بخیر کند ان شاءالله

*جواد جوانمردی از شیراز


کد خبرنگار : 20


جواب خون ها     جوان نسل سومی     شهیدموسوی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1396/07/19 - 13:55
سلام ، از گفتار جوان نسل سومی میتوان بخوبی متوجه عمق افکار دینی و مذهبی جوانان شد که همیشه طرفدار حق و حقیقت هستند. وقتی یک جوان ساده دل به راحتی متوجه ظلم و بی اعتناعی نسبت به بهترین ایرانیها شده بایستی برای آن عده از مسئولان که سر خودشان را مانند کبک زیر برف کردند تاسف خورد و به حق تعالی پناه ببریم. گاهی سودجویی برای لذات مادی تا حدی باعث پستی و رذالت انسان میگردد که ظاهر آینگونه انسان کم کم از شکل انسانی تغییر کرده و تبدیل به چهره ای شبیه حیوانی وحشتناک میگردد که البته تاثیر افکار پلید و رفتار ظالمانه و نمایی از برزخ شوم و فساد وجود است.
تفکر حق جوی جوان عزیز را ستایش میکنیم و از خداوند متعال برای تمام جوانان ایمان و تقوا و انوار الهی آرزومندیم زیرا جوانان پاک و پرهیزکار زیباترین جلوه الهی در زمین هستند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.