04 مهر 1397/ ۱۶ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 55966
1396,دوشنبه 17 مهر15:44
اشتراک گذاری در:
عکس روز

باید منتظر توافق ستاد کل و مجلس باشید


س - با سلام بنده فرزند جانباز ۴۵% درصد هستم و حدود سه سال هست در وزارت نیرو مشغول به کار شدم و از بدو استخدامی بصورت پیمانی مشغول شده ام حدودا ۵ ماه پیش به مدیر کل امور کارکنان و رفاه درخواست تبدیل وضعیت داده ام با توجه به این مهم که قانون ۵ توسعه در خصوص فرزندان  جانباز بالای ۲۵% به صراحت آمده که از ابتدای استخدام بصورت قطعی و رسمی باید پذیرفته شوند هرچند که در نامه ای که نوشتم زمان استخدامم را قید کردم. اما متاسفانه سازمان مربوطه قانون ۶ توسعه رو ملاک قرار می دهند  و می گویند طبق قانون جدید فرزندان جانباز بالای ۵۰ درصد می توانند از قانون  تبدیل وضعیت بهره ببرند و شامل حال شما نمیشود. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و چطور پیگیری کنم که به حق و حقوقات قانونی خود برسم
پیشاپیش از راهنمایی های شما کمال تشکر را دارم

ج-  سلام اگر در قالب سهمیه ایثارگران و پس از سال 90 استخدام شده اید باید از همان ابتدا به صورت رسمی قطعی استخدام می شدید و این اقدام وزارت خلاف قانون بوده است . ضمنا تبدیل وضعیت استخدامی که در قانون برنامه ششم با الحاق تبصره به ماده 21 قانون جامع پیش بینی شده فقط مخصوص فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر نیست و شامل شما هم می شود.

 

س - سلام اینجانب کارمند یکی از شرکت های تابعه  وزارت نیرو هستم با توجه به تصویب و ابلاغ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران حدود 4 ماه پیش درخواست تبدیل وضعیت فرستادم و طی تماس تلفنی که با امور کارکنان شرکت داشتم گفتند بخشنامه امده منوط به تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر  که میتونند اقدام کنند  الان بعد از گذشت 4 ماه از درخواستم  برای تبدیل وضعیت   و با گذر کردن از روال اداری و رای مثبت کمیسیون هسته گزینش وزارت نیرو  دیروز به من گفتند که بخشنامه در مورخه 12 مهر 96 به تازگی امده که هرگونه تبدیل وضعیت اعم از خانواده شاهد و ایثارگر ممنوع می باشد.   در صورتی که زمانی که من درخواست دادم  گفتند بخشنامش امده و میتونین اقدام کنید
ج- سلام شما مستند به تبصره الحاقی به ماده 21 قانون جامع مصوب قانون برنامه ششم توسعه باید پیگیر تبدیل وضعیت استخدامی باشید. ضمنا" بخشنامه وزارتی نمی تواند مانع اجرای قانون باشد و قابل پیگیر قضایی و قانونی است .

 

س - سلام بنده 31 ماه جبهه بسیج دارم به  بسیج های که جبهه دارند سهام عدالت دادن پول سهام عدالت دادن و پول هم نمی خوان
دیگر پول نمی خوان بدن بند پول نگرفتم

ج- سلام  فعلا ثبت نام جدید برای سهام عدالت انجام نمی شود باید صبر کنید تا اعلام کنند

 

س - سلام علیکم ضمن تشکر از زحمات تان ! در خصوص کسر خدمت فرزندان  ایثارگران که متولد 73 می باشند آخرش به کجا انجامید .خواهشن پیگیر این مطلب باشید با سپاس منتظر جواب شما عزیز هستم.
ج- کسر خدمت حسب مقررات فعلی برای متولدین  سال 72 و قبل از آن است برای شما و سایرین باید منتظر توافقات ستاد کل و مجلس باشید .

 

س -  باسلام بنده فرهاد...  جانباز70%باکدرایانه ای1504015656میباشم.تابه امروز هیچگونه وجهی بابت کمک معیشت به حقوق بنده اضافه نشده که اقای ایزدی فرمودند  مبلغ 1200000تومان به کلیه جانبازان 70%ازبهمن ماه سال گذشته پرداخت میگردد.اقای ایزدی فرمودند اگه کسی رامبشناسید که این مبلغ رانمیگیرندنامش رااعلام فرمایید لطفابنده راراهنمایی فرمایید.ممنون ازهمکاریتون
ج- در خبر نقل شده از آقای ایزدی  به جانبازان 70درصد نخاعی و دارای شرایط خاص اشاره شده است و نه همه جانبازان 70 درصد و بالاتر ، لذا چنانچه دارای این شرایط هستید می توانید از طریق دفتر ایشان پیگیر باشید .
ستاد کل     معافیت ایثارگران     سربازی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.