02 مهر 1397/ ۱۴ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56005
1396,چهارشنبه 19 مهر11:07
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برای همه بیمه، برای ایثارگران نیمه!


چندین بار با حال خیلی خراب و فشار بالای ۱۶به ساسان مراجعه کردم و از شهریار خود را با هزار درد و رنج فشارخونی به ساسان رساندم.

برای همه بیمه، برای ایثارگران نیمه!

جهانبخش نیازی- اینجانب جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی در شهریار هستم و دچار مشکل کلیه و فشارخون هستم.

 چندین بار با حال خیلی خراب و فشار بالای ۱۶به ساسان مراجعه کردم و از شهریار خود را با هزار درد و رنج فشارخونی به ساسان رساندم.

  با یه قرص و آمپول البته بعد از نوبت. فشارم پایین آمد. مرا بستری نکردن. به دکتر گفتم جانبازی هستم که هرچند سال به چند سال به بیمارستان آمده ام. چون فضای بیمارستان را دوست ندارم ولی ازطرف دیگر درد سرم و فشارخونم خیلی مرا عذاب می دهد. اگر احتیاج است بمانم چون از شهریار آمده ام. مرا مرخص کردن.

 وقتی به شهریار رسیدم، دوباره حالم مثل اول خراب شد. به درمانگاه رفتیم. کار زیادی نکردن. این مشکل در ۳۲سال جانبازیم ادامه داشته است.

  تا یک شب که در راه ساسان بودم و درحال مرگ بلند گفتم خدایا میشه یه بیمارستان در شهریار باشه تا ما جانبازان برای مداوا آنجا برویم. یک ماه بعد متوجه شدم بیمارستانی در شهریار، شهرک صدف فوق تخصص راه اندازی شده.

 با خوشحالی و چشمانی پر از اشک به بیمارستان زنگ زدیم البته یازده نود و پنج. گفتند بله سرویس می دهیم و با بیمه ایران قرارداد داریم.

 ۶ روز در آنجا بستری شدم و شب عید سال و سرحال به خانه برگشتم تا چندشب پیش. بعد از ۷ماه دوباره حال خراب شد ولی متاسفانه بعد از مراجعه گفتن بنیاد دیگر بیمه ایران قرارداد ندارد. ویزیت را آزاد پرداخت کردیم. در حال برگشت حالم خیلی خراب شد ولی راه تا تهران حالم را خراب تر کرد. گفتم برید خانه مردم که مردم.

 حالا از تمامی ایرانی ها و مسئولین این سوال را دارم. چرا؟ چرا؟ می خواهید ما جانبازان قطع نخاع را زودتر از زود به شهدا پیوند بدهید. ما خانواده و زن و بچه داریم دیگه یه درمان را هم از ما گرفتید.

خدایا خودت گوه باش که اتمام حجت کردم و حال و روز خود را گفتم.


کد خبرنگار : 20


بنیاد     بیمارستان     بیمه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
6
هموطن
1396/07/19 - 14:19
به امید سلامتی همه جانبازان
از بنیاد شهید و امور ایثارگران تقاضا می گردد هر چه سریعتر نسبت به انعقاد قراردادهای لازم اقدام کند تا ایثارگران دچار زحمت مضاعف نشوند .


Reply
no
0
yes
2
1396/07/19 - 14:24
سلام ، ایثارگران دردها و مشکلات را در این مکان امن و پاک بیان میکنند و امیدواریم در آینده بسیار نزدیک محاکمه مفسدان و روحانی نماها برگزار شود تا شهادت ایثارگران از آرشیو فاش نیوز برای محکومیت مفسدان استفاده گردد.

Reply
no
0
yes
4
مجید
1396/07/19 - 18:51
همه صحبت های این جانباز عزیز صحیح است من ایشان را از زمان جنگ می شناسم و به مشکلات وی نیز واقف هستم. در مورد بیمه بنیاد دارد خیلی کوتاهی می کند.

no
0
yes
0
جهانبخش نیازی
1396/07/22 - 12:49
سلام اقامجید لطف کردید.ونظرتان رانوشتید .ولی بنده جنابعالی رابجانمی اورم .میشه خودتان رامعرفی کنید.


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.