04 فروردين 1398/ ۱۸ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56024
1396,چهارشنبه 19 مهر16:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز
با حضور رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان؛

افتتاح اولین مجموعه اختصاصی ورزشی جانبازان و معلولان اصفهان


فاش نیوز- نخستین مجموعه اختصاصی جانبازان و معلولان استان اصفهان ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان، رئیس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان و مدیر عامل ورزش شهرداری اصفهان افتتاح شد.

این مجموعه که با نام شهید حجت‌الاسلام میثمی نام گذاری شده است با مساحت 5600 متر مربع احداث شده و دسترسی آن برای جانبازان و معلولان با ویلچر امکان‌پذیر است.

در این مجموعه سالن اختصاصی چند منظوره، سالن اختصاصی تیراندازی و تمام امکانات لازم برای سهولت ورزشکاران جانباز و معلول ایجاد شده است.

امیدواریم با افتتاح این مجموعه ورزشکاران اصفهانی نقش پررنگی در مسابقات پارالمپیک 2020 ایفا کنند

محمدرضا آقا بابا گلیان رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولان استان اصفهان در حاشیه افتتاح این مجموعه اظهار داشت: داشتن یک ورزشگاه اختصاصی دغدغه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول بود که با توجه به اهداف و برنامه‌های فدراسیون داشتن یک زیرساخت مناسب برای جانبازان و معلولان تاکید شده بود. 

وی تصریح کرد: امیدواریم با افتتاح این مجموعه ورزشکاران جانباز و معلول اصفهانی، نقش پر رنگی در مسابقات پارالمپیک 2020 ایفا کنند. این مجموعه از استاندارهای بین‌المللی برخوردار است و تمام دسترسی‌ها این مجموعه با دو رختکن مجزا، حمام و سرویس‌های بهداشتی، اتاق داوران، اتاق پزشک و سالن‌های تیراندازی و بوچیا با ویلچر قابل دسترسی است.

رئیس هیئت جانبازان و معولان استان اصفهان اظهار داشت: با تفاهمی که میان شهرداری اصفهان و فدراسیون جانبازان و معلولان استان اصفهان ایجاد شده است سومین دوره مسابقات جانبازان و معلولان شهرهای خواهر خوانده اصفهان، به میزبانی اصفهان انجام خواهد شد.

ورزش جانبازان

 

بایستی مهمانان خارجی از چنین مجموعه‌هایی بازدید کنند

محمود خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در حاشیه این مراسم اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که اولین مجموعه ورزشی تخصصی جانبازان و معلولان در استان اصفهان به بهره‌برداری رسیده است و شهروندان معلول از این امکانات استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: از این که نام این مجموعه با نام یک شهید نام‌گذاری شده است، افتخار می‌کنیم. این مجموعه پس از مجموعه ورزشی در شهر تهران دومین مجموعه اختصاصی است و بایستی مهمانان خارجی از این مجموعه‌ها دیدن کنند و این که نگاه شهروندی باعث ساخت چنین مجموعه‌هایی شده است.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: اگر با کمک خیران و ارگان‌های دیگر این مجموعه با اضافه شدن قسمت آب درمانی و خوابگاه تکمیل شود این مجموعه به یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های تخصصی جانبازان و معلولان در کشور خواهد شد.


منبع : تسنیم


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.