02 مهر 1397/ ۱۴ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56027
1396,پنجشنبه 20 مهر09:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

چرا روزنامه اجاره‌ای ناراحت است؟!تأکید مدیر مسئول روزنامه کیهان بر دیوانه نبودن ترامپ و فریبکاری و اخاذی رئیس‌جمهور آمریکا از این طریق، موجب عصبانیت روزنامه زنجیره‌ای شد که سردبیر آن به آمریکا گریخته و پناهندگی گرفته است.
روزنامه اجاره‌ای آفتاب یزد در بیانی متناقض مدعی شده که ترامپ هم دیوانه و هم تاجر است اما توضیح نداد که یک دیوانه فاقد عقل چگونه می‌تواند تاجر باشد؟! این روزنامه از اینکه مدیر مسئول کیهان مشت رئیس‌جمهور کلاهبردار آمریکا را باز کرده، ابراز ناخرسندی کرده و این در حالی است که بنابر گزارش رسانه‌های غربی، ترامپ در نشست با مشاوران و اعضای دولت خود تصریح می‌کند برای امتیاز گرفتن از کره جنوبی بگویند ترامپ دیوانه است و اگر امتیاز مد نظر آمریکا واگذار نشود، ممکن است ترامپ با دیوانگی توافق موجود میان آمریکا و کره جنوبی را لغو کند(!)
آفتاب یزد در عین حال کیهان را روزنامه اصلی جناح راست معرفی کرده و این در حالی است که تقسیم‌بندی جعلی چپ و راست سالهاست از موضوعیت افتاده است. در ادبیات سیاسی، «راست» به جریان‌های لیبرال طرفدار غرب و سرمایه‌سالاری گفته می‌شود؛ و چنین عنوانی طبعاً با رسانه‌های زردی مانند آفتاب یزد منطبق است. همچنین منطقاً باید آفتاب یزد در صورت راست خواندن کیهان، خود را چپ پنداشته باشد که این هم اسم بی‌مسماست؛ مگر اینکه از آن تداعی چپ‌کردگی شود.
این نکته هم گفتنی است که برخی روزنامه‌های زنجیره‌ای و اجاره‌ای برای دیده شدن، با ربط و بی‌ربط سعی می‌کنند خود را طرف حساب کیهان جا بزنند تا به اصطلاح معروف از طریق در افتادن با بزرگان به هر قیمت دیده شوند.
روزنامه آفتاب یزد     روزنامه کیهان     ترامپ                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.