26 تير 1397/ ۰۴ ذو القعدة ۱۴۳۹
شناسه خبر : 56028
1396,پنجشنبه 20 مهر09:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

از دولت محرمانه‌ها تا جاسوسی که 50 سکه طلا جایزه گرفتنظر شما درباره اهدای نشان خدمت و 50 سکه طلا به یک جاسوس دو تابعیتی چیست؟
در پی انتشار قطعیت حکم محکومیت عبدالرسول درّی‌اصفهانی (عضو موثر تیم مذاکره‌کننده در امور بانکی، مالی و اقتصادی) به خاطر جاسوسی مردم از یکدیگر پرسیدند که جاسوس دو تابعیتی در این سطح بلندپایه در تیم مذاکره چه می‌کرد و چرا روحانی به وی نشان خدمت و 50 سکه طلا اهدا کرد.
سایت فردا ضمن انتشار عکس اعطای نشان و سکه به درّی اصفهانی از سوی روحانی، از مخاطبان خود پرسید نظر شما درباره این عکس چیست؟ مخاطبان دیدگاه‌های خود را به این شکل ذیل پرسش مذکور منتشر کرده‌اند:
- وقتی در دو دوره‌ای که حسن روحانی مدیریت پرونده هسته‌ای کشور را برعهده داشته (82 تا 84 و 92 تا امروز)، دو نفر از اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای به جرم امنیتی و درز اطلاعات محرمانه به بیگانگان بازداشت و در دادگاه محکوم می‌شوند، خنده‌دار نیست انتظار داشته باشیم چرا بر اساس این مذاکرات تحریم‌ها نه تنها لغو نشد که بیشتر هم شد؟
- کاملا موافقم. گل گفتی.
- هیچ نظری ندارم. شما بروید خودتون رو درمان کنید و این‌قدر نسبت به رئیس‌جمهور محترم کینه‌ورزی نکنید.
- الان هر کی از رئیس‌جمهور انتقاد کنه میشه کینه‌ای؟؟؟
فکرت رو اصلاح کن
درسته بهش رای دادیم ولی قرار نیست تا ابد از همه کارهاش پشتیبانی کنیم. اشتباه کرده و توش بحثی نیست. بماند که به خیلی از وعده‌هاش هم عمل نکرد...
- این دولت، دولت محرمانه‌هاست. قوانین، قراردادهای خارجی و... هیچ دولتی به اندازه این دولت در قالب ابهامات نبوده است.
- این یعنی دشمن از آنچه که ما تصور می‌کنیم به ما نزدیک‌تر و در اجرای برنامه‌های خود مصمم‌تر است، نباید در این مسائل ساده‌انگارانه برخورد کرد.
عبدالرسول درّی‌اصفهانی     برجام     جاسوسی                                
نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.