شناسه خبر : 56305
چهارشنبه 03 آبان 1396 , 08:33
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعتماد به شیطان زنده به گور می‌شود!


یک روزنامه زنجیره‌ای بزک‌کننده آمریکا می‌گوید رسانه‌های اصولگرا به استقبال مرگ توافق هسته‌ای رفته‌اند و برجام را زنده‌ به گور می‌کنند.
روزنامه آفتاب یزد تیتر اول خود را به عبارت «زنده به گور کردن برجام! /  رسانه‌های اصولگرا به استقبال مرگ توافق هسته‌ای رفته‌اند» اختصاص داد و به عنوان عکس، تصویر صفحه اول چند روزنامه ازجمله روزنامه کیهان را انتخاب کرد.
تیتر اول کیهان در عکس آفتاب یزد این است: 9 روز تا اجرای «مادر تحریم‌ها»؛ مردم از راهکارهای دولت می‌پرسند.»
آفتاب یزد توضیح نمی‌دهد که ایراد این تیتر چیست؟ آیا هشدار درباره نزدیک بودن اجرای تحریم‌های جدید، گردانندگان روزنامه زنجیره‌ای را به هم می‌ریزد؟ یا سوال از راهکارهای دولت برای مقابله با بدعهدی‌‌ها و دشمنی‌های شیطان بزرگ؟
فرار به جلو نخ‌نمایی از این دست درحالی است که مطبوعات اجاره‌ای اکنون در جایگاه اتهام قرار دارند و باید توضیح بدهند که چرا شیطان بزرگ و توافق با او را بزک می‌کردند و بر اجرای یک سویه توافق اصرار داشته‌اند؟
یادآور می‌شود سردبیر آفتاب یزد پس از فرار از کشور، در آمریکا پناهندگی گرفت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi