29 آبان 1396/ 01 ربيع الأول 1439
شناسه خبر : 56585
1396,چهارشنبه 17 آبان16:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کجاست نزدیک ترین دانشگاه به ما ؟!


 آیین نامه مهمان و انتقال ایثارگران را فراموش کردید لذا طبق ماده 62 قانون خدمت رسانی به ایثارگران، وزارت علوم از طریق سازمان دانشجویان موظف است ترتیبی اتخاذ نماید تا ایثارگران در نزدیک ترین دانشگاه به محل سکونت مهمان یا انتقال دهند اما ترم حاضر در سامانه سازمان دانشجویان گزینه اداره شاهد و ایثارگر می بایست پس از تکمیل فرم های درخواست مهمان و انتقال در مهلت تعیین شده ثبت شود متاسفانه گزینه شاهد و ایثارگر برای ثبت درخواست غیرفعال بود و موفق به ثبت فرم های درخواست مهمان نشدیم. هیچگونه محلی برای ثبت معرفینامه بنیاد وجود نداشت و تا اکنون نمی دانیم معرفینامه بنیاد برای چه کاری صادر شده است.

 هیچ یک از مسئولین پاسخگوی وضعیت غیر فعالی ثبت درخواست در سامانه مزبور نیستند و پس از پیگیری می گویند حالا مهلت ثبت نام تمام شده. لذا ترم حاضر را حذف کردیم بلکه ترم بهمن موفق به مهمان فرزندم شوم در غیر اینصورت مجبوریم بطور کلی انصراف دهیم.


کد خبرنگار : 20


انتقال ایثارگران     دانشگاه     مهمان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1396/08/18 - 17:28
سلام بزرگوار
می دونم اذان شده اما من یه چیز بگم بعد می رم نماز می خونم .
می گم دردت بخوره تو سرم تو که تو خوبی ها دکترا گرفتی از نظر من ، اما لطفا خودت بگو آخرین مدرکت چیه ؟ انگار داره به یه سوژه تبدیل می شه ؟
اگه برم از خودش بپرسم خو می بینی چطور جواب می ده ؟ مگه زیر بار می ره ؟ میگه ضربه خورده به سرم یادم نمیاد دیروز چکار کردم حالا تو‌چی اومدی بعد چند سال اصول الدین می پرسی ؟
من چی می دونستم . بخدا خودش گفت .
حالا اینا رو ولش کن
خودت بگو دلاور ... با تشکر

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.