25 آبان 1397/ ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56587
1396,یکشنبه 05 آذر13:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز
زیارت مزار شهیدکاوه و همرزمان شهیدش در بهشت رضا

زیارت در زیارت!


حاج محمود جان! سلام و درود به خودت و همرزمان شهیدت. می دونم احتیاج نبود این همه راه بیام تورو در بهشت رضا ببینم. اما از خدا که پنهان نیست، از تو چه پنهان که کار مهمی باهاتون داشتیم که گفتم حضورا" خدمت برسیم بهتره.

زیارت در زیارت!

فاش نیوز - حاج محمود جان! سلام و درود به خودت و همرزمان شهیدت. می دونم احتیاج نبود این همه راه بیام تورو در بهشت رضا ببینم. اما از خدا که پنهان نیست، از تو چه پنهان که کار مهمی باهاتون داشتیم که گفتم حضورا" خدمت برسیم بهتره.

حاج عبدالحسین عزیز، شهیدجان! هزاران سلام و تحیت خدا بر تو باد. شما هم بیا کمک که بدجور تو کارمون گره افتاده. راستش دیگه نمی تونیم کار کنیم. یادته شهید قاسم هم همین جمله ها رو بهتون گفت.

جان عزیزات از ما ناراحت نشی. از ما دلخور نشی ها ... داریم رک و راست بهتون میگیم ذهنمون مشغول شده. می ترسیم به کارمان لطمه بخوره. می ترسیم اون جور که انتظار دارید ، نتونیم کار بکنیم . داداش جان، ما هم به نسخه های شفابخش تو احتیاج داریم.

حاجی جان، تو که جات خوبه، از خدا بخواه، از حضرت زهرا(س) بخواه به ما هم کمک کنند. فکر کن یکی از بچه هات هستیم. سفارش ما رو به امام رضا(ع) بکن که هوای مارو داشته باشه. می دونیم الانم که آمدیم با سفارش شهدا بوده اما ما به کمک بیشتری نیازمندیم. می بینید که حسابی مستحق توجه شهداییتونیم و از نظر شهدا شدیم "اضعف بندگان خدا "

حاج کاوه شهیدم! ای رهبان الیل و اسد النهار ، من هزار بار فدای تو و مرامت. چرا هیچی نمی گی؟ چرا آراممان نمی کنی؟ مگه تو کارگشای بچه هات نبودی؟ مگه هر جا که عزم و اراده بچه هات کم می شد تو با اراده پولادینت به بچه هات روحیه نمی دادی؟ مگه هر کی که می آمد تو تیپت پخته و آبدیده نمی شد؟ پس چرا اینجور شد؟

بذار بیشتر از این نگیم. سفره ی دلمان باز نکنیم. خوب می دونی پشت بند حرفمان چیه. می دونی که بیشتر از همه با خودت کار داریم. تو که حدیث دل پر خون ما رو خوب می دونی.

حاجی! تو که استاد مایی، خوب حال ما رو درک می کنی. ما افتادم در سراشیبی سقوط. بهمون کمک کن تو رو خدا. حالمان خیلی بده ... می گن دشمن تا اسم تو را می شنید و می فهمید اومدی به منطقه پا می ذاشت به فرار ... تو که خیلی مهربان بودی به حق مردم. پاشو، با ما بیا که سخت به حضورت احتیاج داریم.

شهید عرشی نشینم! دیدی که مولایم امام خامنه ای در وصف حال ما چه فرمود؟ تو رفتی و ما در لجن و عالم ماده ماندیم. اومدیم بگیم اگه به داد ما نرسید، دیر میشه. ما سراپا دردیم و مثل تو حالت خودسازی نداریم که دردمان را کتمان کنیم. آمدیم دست تو و دوستان شهیدت را بگیریم که بیایی به ما جا ماندگان و درمانده ها کمک کنی. این دستی که به سوی شهدا دراز شده، ناامید برنگردان. با تشکر

گزارش از جعفری


کد خبرنگار : 23


بهشت رضا     فاش نیوز     .                                
Reply
no
0
yes
1
قنبر مبارز
1396/09/08 - 07:45
نفرین بر ظالمان


در طواف شمع می‌گفت این سخن پروانه‌ای
سوختم زبن آشنایان ای خوشا بیگانه‌ای!!!!

no
1
yes
1
1396/09/15 - 22:04
امروزه بقول ایت اله فاطمی نیا کی به کی هرکه بلند شده خاطره نویس شهداشده ندیده این شهید چطوردرپادگان قوشچی انک علی خلق العظیم رامعناکرد وگرنه بانوشتن چند جمله احساسی که نمی شود گفت رهرو شهیدبازبقول استادم ایت اله فاطمی نیا اسلام دین علمی هرکس علمی فرانگرفت کلاه سرش رفته می خواهی بفهم می خواهی هم نفهم


Reply
no
1
yes
1
1396/09/15 - 21:57
خدایا ببین روزگاررا جه کسانی ازجاچ محمود می نویسند وقتی ان نظامی درپادگان قوشچی اوراهل می دهد ونمی گذارد سوارهلی گوپترشود بخاطرخداسکوت می کند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.