30 مهر 1397/ ۱۲ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56624
1396,یکشنبه 21 آبان10:16
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دل‌نوشته خواهر شهید میردوستی


طی چند سال گذشته تا به امروز هزاران جوان و یادگار دوران جنگ تحمیلی برای دفاع از حرمین آل الله عازم سوریه شده‌اند. با نگاه به لیست نام شهدای مدافع حرم درمی‌یابیم که شمار زیادی از این افراد، جوان هستند. یکی از این جوانان دهه 70 شهید سید محمدحسین میردوستی است. وی قبل از این‌که عازم سوریه شود، برای مبارزه با گروهک‌های تروریستی در زاهدان، به شمال غرب کشور رفت. در این عملیات‌ها دستش آسیب دید و گچ گرفت اما به جهت اینکه مشکلی برای اعزامش به سوریه پیش نیاید، گچ دستش را باز کرد. سید محمدحسین میردوستی در سال 94 در نخستین اعزامش به سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید بزرگوار در قطعه 50 گلزار شهدا به خاک سپرده شد.

«سمانه سادات میردوستی» خواهر شهید مدافع حرم «سیدمحمدحسین میردوستی» دل‌نوشته‌ای را در اختیار ما قرار داد که در ادامه می‌خوانید:

«سلام برادر عزیزم. دلم برات خیلی تنگ شده است. وقتی زمان را نگاه می‌کنم، تو را همین دیروز در کنارم داشتم اما حالا دو سالی هست که ندارمت. دیگر بوی عطرت و صدای خنده‌هایت در خانه نیست که دلم را شاد کند. غمی بزرگ وجودم را فرا گرفته است. برادر کوچولوم ای کاش زمان به عقب برمی‌گشت و در آغوشت می‌گرفتمت. با این حال می‌دانم که هر لحظه کنارم هستی.»

منبع: دفاع پرس
خواهر شهید     خواهر شهید     جنگ تحمیلی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.